Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már próbáltatok kötözős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már próbáltatok kötözős szexet? Ha igen milyet? Elmondanátok, hogy milyen? Mire kell figyelni? Próbáltatok már erényövet? Volt már rajtatok? Ez nem okoz problémát hosszútávon?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket NE ítélkezzetek, mi a párommal ki akarjuk ezeket próbálni.

F



2021. ápr. 4. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Itt vsn pár technika ha komolyabban érdekel a dolog:) jobb oldali menüben van több fajta

[link]


Arra figyelj ne legyen túl szoros nyilván, mivel elszorítod a vérkeringést. Ha sokat mocorog a párod vagy te (nem tudom kit akartok kötözni) akkor ki fogja horzsolni a kötél a testfelületet. De ez engem pl plusz izgat, de van akit nem vagy fáj stb

Kötélnek használhattok igazából bármit ami alkalmas. Akár egy köntös, hálóing övét is, de vehettek rendes kötelet is. Én azt mondom valami barkácsboltba menjetek pl Obi, ott lehet méretre vágatni és van több fajta. Túl vékony szerintem ne legyen mert az jobban vág mint egy vastagabb kötél

Hirtelen ennyi jutott eszembe a témában. Erényövet még nem használtam, abban nem tudok segíteni:)

24N

2021. ápr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, "próbáltuk". Mire kell figyelni? Elsősorban és leginkább a partneredre, mi másra? Ne szorítsd el az ereket, ne okozzon sérülést (nem mindegy mivel kötözöl), az D/S állapot létrehozása a lényeg nem önmagában a kötözési technika.
2021. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 4. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam már a kötözést, izgalmassá tudja tenni az együtt létet feltéve ha a nő is élvezi a kiszolgáltatottságot. Alap kötözési formákat és technikákat én is a netről kezdtem tanulni, javaslom te is minél többet olvass róla vagy nézz videót hogy ne legyen probléma belőle. Kötélnek pedig javaslom a szexshopban kaphatót, kezdőknek tökéletes, puhább mint pl a kender így nem fog elriasztani és nyomot hagyni a nőnek. (igaz drágább)

Erényövet is használtam már, fontos a jól megválasztott gyűrű hozzá, illetve javaslom hogy fém legyen, a műanyag pár óra után nagyon kellemetlen. Ha jó az eszköz akkor akár több hétig is fent lehet. De ha ennyire komolyan gondolod akkor már venni kell egy drága, rendes öv kialakítású eszközt. Javaslom olvass róla fórumokat.

2021. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!