Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenntartható hosszútávon egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenntartható hosszútávon egy ilyen kapcsolat? (Fokepp lanyok velemenye erdekel) 20/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a barátnőmmel régóta együtt vagyunk, és bízunk egymásban, és nemrég megbeszéltük hogy cuckolddal megfűszerezzük a kapcsolatunkat kicsit.


Megbeszeltuk hogy nekem is ugy tetszene ha egy fix szexpartnere lenne akivel csak kettesben eljar neha szexelni. Es lett is egy partnere, kb havonta egyszer eljár hozzá. (Volt már párszor viszont kicsit szelsosegesebb eset is amikor jobban kivantak egymast, akkor durvabb dolgok is tortentek, nagyon izgato volt nekem ezt atelni hogy ilyen, de az ilyen ritkan fordul elo. Az ilyet max priviben meselem el)


Es egyebkent a kapcsolatunkba egyaltalan nem ront ez bele, ugyanugy jol meg vagyunk.


De azon gondolkoztam hogy vajon ez igy fenntarthato a ketto kozott hosszu tavon? Vagy egy ido utan akaratlanul at fog billenni az egyik vagy a masik iranyba? (Vagy teljesen cuckold mentes vagy pedig teljesen cuckold kapcsolat)


Mit gondoltok errol?


2021. márc. 8. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Az érzések mindig változhatnak egymás iránt, ez ilyen extrém vágyak nélkül is benne van a pakliban.

Fenntartható a kapcsolat, amennyiben betartjátok a határokat, és veled is van jó szexuális élete.

2021. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet èrdemben válaszolni, mert nincs semmire garancia. Van akiknèl ez teljesen jól működik, èvekig, akár èvtizedekig. Van ahol meg egy idő után az egyik fèl szeretne elköteleződni, monogám kapcsolatot kialakítani a másik fèl viszont nem szeretne felhagyni a kalandokkal ès ilyenkor jönnek a veszekedèsek, válások, szakítások, szeretők. Nekem ez a vèlemènyem. Szóval bármi lehet, ez tőletek függ, de azt javaslom mindig beszèljètek meg ès ha bármelyikőtökben változik valami azt is.
2021. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Swingerben rengeteg párral találkoztam akiknél tökéletesen működik, sőt erősebb a közös "cinkosság" miatt a kapcsolatuk mint egy normál párkapcsolat esetében. S ellenpéldaként sok olyat is láttam, ahol a 3. féllel lelépett a lány/fiú.

Szóval ennyiből nem lehet megmondani nálatok fog-e működni. Attól is függ hogy a párodat mi motiválja, milyenek az érzései, mennyire erős köztetek a valós érzelmi kötelék.

2021. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sandrisbp ***** válasza:
100%
Hát, szerintem úgy érdekesebb lenne, ha te is ott lennél legalább nézőként néha. Így, hogy nem vagy részese a dolognak, előfordulhat, hogy egy idő után túl szorossá válik a kapcsolatuk. Persze ha a másik srácnak is van barátnője, és csak amellett találkozgat a pároddal, akkor lehet egyensúlyi állapot is.... Poliamory vagy nyitott kapcsolat is lehet tartós.
2021. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!