Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan nem lesz olyan a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nem lesz olyan a pasi farka anál közben?

Figyelt kérdés

Oké.

Egy lány barátommal, meg annak az exével sikerült egy érdekes beszélgetést folytatnom.

Szerintük a végbél nem "csokis". Mindketten hülyének néztek, mikor azt mondtam, hogy az análhoz komoly előkészületek kellenek, pl. beöntést kell csinálni meg ilyenek.

Erősködtek, hogy ez hülyeség, a végbél teljesen tiszta, csak akkor van benne "csoki", ha nagy WCzni kell.

Ebből nekem nyilván leesett, hogy ők már próbálták, de miután megkérdeztem, nem mondtak semmit.

Én nem hittem nekik, szóval elkezdtem itt az oldalon keresgetni az análos kérdések közt, és miazisten?!

Egy csomó választ látok, ahol konkrétan azt állítja a válaszoló, hogy neki egyáltalán nem kell beöntés, és sose olyan.

Hogyan?! Hogy?!

Oké, értem, genetika, egyéni adottság stb., de komolyan ez a válasz rá?

Tényleg hülye vagyok, ha azt gondolom hogy a végbél igenis "csokis", akkor is ha nem kell wcznie az embernek?



2021. ápr. 5. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez függ attól is, hogy mit eszel. Nem vagyok szakértő, de szerintem, ha sok rostban gazdak ételt eszel, akkor ürítés után nem marad annyira olyan a végbél. Én mindenképp megkérném a barátnőm, hogy csináljon beöntést.
2021. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem csináltunk beöntést és soha nem is lett "csokis" 🤷‍♂️
2021. ápr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 de hogyan? 😅
2021. ápr. 5. 12:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
tényleg lehet csokis, aztán? :D van nedves törlőkendő N
2021. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hogy hogyan, egyszerűen nem lett az 🤷‍♂️ túl sűrűn nem csináltuk, mert engem igazán nem izgat. F #2
2021. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Mi csak 2x csináltuk a csajommal kiprobálás gyanánt. beontés nem volt és nem lettem olyan. Alapbol a végbélben nem parkol a kaki. A vastag és vékonybélben van a cucc. Magában a végbélben nem áll, csak kakiláskor átmegy rajta. Ettol fuggetlen azért egy kicsi darabka rá lehet ragadva a falára, úgy hogy kihuzáskor azért beszinezheti vagy kijohet egy kis milis darabka, de nem úgy hogy kihuzok és uszik a nutellában. :D

De ettol fuggetlenul minden fugg azon, kinek milyen az emésztése, mennyire eszik rostos kajákat, stb stb.

2021. ápr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk se lett soha olyan. És soha nem volt beöntés, szerintem az alapból megölné a dolgot.


Hogy miért nem lett olyan? Passz, nem is foglalkoztatott soha.


Ha olyan lett volna, megmostam volna azt kész😜

2021. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ruby04 ***** válasza:
100%
7/7 Persze. Ti anatómiailag szuperlények vagytok. Ha nem mosod ki, akkor is ott maradnak a col baktériumok, amit több hetes antibiotikumos kezelés követ.
2021. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #6-os is írja, ha már ott parkol a szerelvény akkor az ki is akar tolatni az állomásról (azaz sz.rnod kell). Ettől még fűrészelésnél még hullik a forgács, nem tejszínhabos epret tolsz át a vágányon. Az análzuhannyal a kisebb ottmaradt darabokat pucolod ki, de barna baleset ettől még lehet. Ha ettől frászt kapsz akkor ne análozz.
2021. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Hidd el, jobb ha ki van mosva rendesen, pl. a tus végével, óvatosan (a fejét leszedve persze). Aktív, meleg pasi vagyok, tudom. (nem, nem kell belegondolni én hová teszem de anatómiailag ugyanaz nőknél is) 😊
2021. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!