Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan nem lesz olyan a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nem lesz olyan a pasi farka anál közben?

Figyelt kérdés

Oké.

Egy lány barátommal, meg annak az exével sikerült egy érdekes beszélgetést folytatnom.

Szerintük a végbél nem "csokis". Mindketten hülyének néztek, mikor azt mondtam, hogy az análhoz komoly előkészületek kellenek, pl. beöntést kell csinálni meg ilyenek.

Erősködtek, hogy ez hülyeség, a végbél teljesen tiszta, csak akkor van benne "csoki", ha nagy WCzni kell.

Ebből nekem nyilván leesett, hogy ők már próbálták, de miután megkérdeztem, nem mondtak semmit.

Én nem hittem nekik, szóval elkezdtem itt az oldalon keresgetni az análos kérdések közt, és miazisten?!

Egy csomó választ látok, ahol konkrétan azt állítja a válaszoló, hogy neki egyáltalán nem kell beöntés, és sose olyan.

Hogyan?! Hogy?!

Oké, értem, genetika, egyéni adottság stb., de komolyan ez a válasz rá?

Tényleg hülye vagyok, ha azt gondolom hogy a végbél igenis "csokis", akkor is ha nem kell wcznie az embernek?



2021. ápr. 5. 12:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#6 Nyilván nem azt mondom, hogy úszik a nutellában, de nem tudom elhinni, hogy valakinek teljesen tiszta lenne ott. Mármint érted, mégis csak átmegy rajta az a fene nutella. :D

Szerintük meg egyáltalán nem olyan, ami nekem ilyen wtf dolog. :D

2021. ápr. 5. 18:19
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat most erre mit mondjak neked. A vegbelen csak atmegy. Ez olyan mint a wcben ha belepottyanik. Többnyire ott is elég lehuzni es tiszta marad. Néha meg osszekeni és le kell kefelni. Attol fugg mikor milyet eszel. De többnyire tiszta maradsz anal után is. De nem kell h mindig. Néha van h (ha nincs beöntés) ott is becsuszik egy egy kis kenés.
2021. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!