Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nincs legalább átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs legalább átlagos alkatom akkor esélytelen párt találnom?

Figyelt kérdés
Bármit csinálok vékony maradok. Ha már átlagos alkatom lenne szerintem sokkal jobban néznék ki és több esélyem lenne a lányoknál, főleg mivel magas is vagyok. Meg talán úgy jobb külsejű lányoknál is több esélyem lehet. Meg a nők gyereket is inkább azoktól vállalnak akik min átlagos alkatúak.
2021. ápr. 5. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
na, visszatértél?
2021. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. az 500. hasonló kérdés, a válaszokat ott is megtalálod, de ha itt is érdekel. Nem az alkatod a fő baj, hanem a gyerekes, picsogós felfogásod és az önbizalomhiányod.
2021. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A személyiségeddel és a gondolkodásoddal van baj.
2021. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is sovány vagyok, nem volt gondom az ismerkedéssel, ez nem kizáró ok. Inkább az szokott lenni a baj, ahogy látom, hogy sokan ki se mozdulnak otthonról, 25-30 éves korukig otthon ülnek és csodálkoznak, hogy szüzek. Mozdulj ki, hívj el csajokat randira, beszélgessetek és lesz vmi, kutyát nem érdekli, hogy sovány vagy
2021. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fejedbe van a baj.
2021. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Van benne valami kérdező. Engem is lecseréltek egy kigyúrt gyerekre.
2021. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!