Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Online társkeresés átlagos...

Online társkeresés átlagos kinézettel esélytelen? 33F

Figyelt kérdés

Mintha most nehezebb lenne ismerkedni online, mint 5-6 éve azt vettem észre.

Szerintem már aránytalanul túl sok bókot, like-ot kapnak a nők szerte az interneten, így érthetően még az átlagos, vagy csúnyábbak is válogatósabbak lettek.Ezáltal egy átlagos férfinek esélye már semmi szinte.Mi a véleményetek erről?



2020. okt. 3. 16:46
 1/10 anonim válasza:
Nyilván egyszerűbb a helyzet egy átlag feletti külsővel, de a te korodban már meghatározóbb lesz az, hogy hol tartasz az életben. Van-e egzisztenciád, jó munkád, biztos alapjaid az életben.Ha a fotóidon az látszik, hogy egy önmagára igényes, jólöltözött ember vagy aki élvezi az életet,szabadidődet értékes programokkal töltöd, járod a világot, akkor sok nő szemében lehetsz vonzó úgy is, hogy nincs éppen egy filmsztár kinézeted.És nem csak az aranyásók körében, hanem minden olyan nő számára aki stabil alapokon képzeli el az életét, ami nem lehetséges egy céltalan,sikertelen, minden ambíciótól mentes ember mellett.
2020. okt. 3. 17:38
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Igen ez így van, egyetértek.


Az a helyzet,hogy engem viszont nem érdekel az egzisztencia építése, mert nem okoz örömet.

3 éve vettem ingatlant saját erőmből, hitelmentes. Viszont nekem ez elég. Jobban szeretek utazni inkább, az a legfontosabb nekem.

Szerintem nekem kilőve az online ismerkedés, ott nem vagyok menő az egzisztencia miatt ez van.

2020. okt. 3. 19:41
 3/10 anonim válasza:

Na de hajtanod kell a pénzt mert csak úgy tudsz labdába rúgni.

Hagyd a fenébe ezt a netes dolgot, tele van felszínes emberekkel akik csak a fotók alapján itélkeznek mindenkiről.

Jobban jársz ha szép orosz, vagy ukrán lányokra hajtasz ők még tisztelik a férfiakat.

A magyar nők már nagyon el vannak szállva maguktól, már egy csúnyább nőért is küzdenek a netes kanok.Menj ki ha tehet Lvivbe én oda járok ismerkedni, a magyar nők sehol nincsenek azokhoz a lányokhoz képest:)

2020. okt. 3. 23:16
 4/10 anonim válasza:

Gyúrd ki magad, legyen menő egyen séród, meg barbershopos szakáll, ez kell a csajoknak.:))


Megcsinálod magad, és már tarolsz is a neten, no para.Azért egy bmw-hez feltétlen állj oda egy szelfire mert az nagyon kell a tinder fotókhoz, de minimum egy vitorlás hajó.

2020. okt. 3. 23:31
 5/10 anonim válasza:

Ha gondolod írj rám, én szívesen beszélgetnék veled.

23L

2020. okt. 4. 18:39
 6/10 anonim válasza:
Igen, esélytelen.
2020. okt. 5. 03:04
 7/10 anonim válasza:

Én is átlagos vagyok írhatsz beszélhetünk.:)


25L

2020. okt. 5. 10:29
 8/10 anonim válasza:
Nálam sajnos tényleg esélytelen az a pasas, aki rá van fókuszálva a külsejére. Intelligenciával, humorérzékkel és kreativitással lehet rabul ejteni, ezek meg távol állnak attól, hogy ki hogy néz ki.
2020. okt. 6. 01:49
 9/10 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, én is az utazást értékelem a legtöbbre! :) N/29
2020. okt. 8. 09:32
 10/10 anonim válasza:

#8


Bár így lenne. Pl én hiába az intelligenciára és személyiségemre helyezem a hangsúlyt valahogy mindig az van, hogy a nők soha mégcsak vissza sem írnak semmit a netes társkereséskor.

2020. okt. 8. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!