Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejöttem az első barátnőmme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem az első barátnőmmel ő idősebb mint én neki már volt kapcsolata én szűz vagyok. Viszont azt tudom hogy az előző barátjának nagy volt ( elkaptam egy beszélgetést a barátnőjével mikor még nem voltunk együtt ) ?

Figyelt kérdés
Viszont nekem nem túl nagy 15 cm hosszú 4 cm széles. Szerintetek hiányérzete lesz ez miatt? Esetleg tudtok tippeket adni mivel tudnám ezt kompenzálni?
2021. ápr. 5. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Azzal h nem a farkaddal hanem a csajjal foglalkozol. 👌
2021. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Azért az kemény lesz ha még a csajjal szexelsz, aközben is annyira önző vagy hogy a saját farkad érdekel csak.
2021. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Nekem is hasonló. 14-15cm hosszú és 4cm széles. Ez nagyon rövid és vékony. Egy nő se választana ekkorát, mert sokkal jobb egy nagyobb. Én részben ezért nem keresek barátnőt. Nem kell hogy, hiányérzete legyen és megcsaljon/szakítson.
2021. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Ritka buták vagytok ezzel a méregetéssel.
2021. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 LazyJones ***** válasza:
66%
Kompenzáld technikával és odafigyeléssel. Ha a farok mérete számítana ennyit, az exével lenne, nem veled.
2021. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Tudtam, hogy le leszek pontozva :D Legalább ma is jó napja volt a gyakoris pontozóknak ^^
2021. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 LazyJones ***** válasza:
96%
#6 Ha nem írnál olyan baromságokat, mint pl: "egy nő sem választana ekkorát", nem lennél lepontozva.
2021. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát a 3-asnak a tapasztalati nem sok önbizalmat adtak nekem 😅😩
2021. ápr. 5. 17:33
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 Nyilván hallgass a kreténre.
2021. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

#7 Tudom, hogy sokaknak fáj az igazság, de lehet tájékozódni. Ha a pontozás érdekelne, akkor én is azt hazudnám, amit ti.


#9 Ezzel jól megmutattad, hogy te vagy az egyetlen kretén itt.

2021. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!