Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van valamilyen felület, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen felület, vagy közösség,ahol fiatal keresztény melegekkel tudok ismerkedni,vagy barátkozni? :) Természetesen idősebb generációkkal is szívesen beszélgetnék,de leginkább a korosztályommal.:) 19/F

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak keresztény melegek, hiszen még planetromeon is találkoztam meleg keresztényekkel. Viszont tuti,hogy alacsonyabb számban mint az agnosztikus, vagy ateista melegek.


Nem arra szeretnék kitérni,hogy ez miért van így,tehát kérlek benneteket,hogy az erre vonatkozó megjegyzéseket kerüljük el.:)



#meleg #ismerkedés #fiatal #keresztény #barátkozás #homoszexuális;- homoszexualitás
2020. júl. 11. 15:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Egy keresztény nem meleg. Egy meleg nem keresztény. Ez olyan mint ha azt mondanád egy férfit keresel, akinek puncija van.
2020. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Én ajánlom az amino app-ott, nem tudom, hogy van-e már ilyesmi csoport, de ott bármiféle csoportot létre lehet hozni közösségeknek, pl keresztény amino létezik és meleg amino is. Ha nincs csinálhatsz akár.
2020. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Jelentettem az #1-es #3-as kommentelot. Ha nem tudsz ertelmes valaszt adni nem kell ide trollkodni -.-
2020. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
6%
De nem írtam rosszat. A homárkodás bűn.
2020. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Masok felett itelkezni is bun. Csak Isten itelkezhet masok felett, szoval ulj le fiam 1-es :D
2020. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%

A meleg és a keresztény ütik egymást.

Persze nyilván van olyan aki meleg és keresztény, de vagy nem is ismeri a vallását vagy óriási lelki vívódáson megy át...és most ne arra gondoljatok ,hogy az a keresztény aki meg van keresztelve

2020. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
12%
Csak Isten ítélhet, de világosan le van írva, hogy elítéli a homoszexualitást.
2020. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%

Hatos! Amit írsz az nem igaz.

Kicsit off leszek: én hiszek a Földönkívüliekben, holott materialista vagyok.

Illetve apukám is hisz bennük és Istenben is.

Amit ebből ki akarok hozni az az, hogy lehet valaki keresztény melegként!

2020. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%

Ezek szerint nem érted a mondandómat!


Nem fér össze a kettő mert maga a kereszténység hitrendszerèben ítélik meg bűnösként a melegeket.


Ergo ha egy meleg hithű keresztény. Akkor vagy nincs ezzel tisztában, vagypedig folyton azon rágódik, hogy bűnös e, hisz a hite szerint az.



(Félreértés ne essék engem sem a melegek nem zavarnak sem a keresztények)

2020. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

9


A keresztény egyház úgy tartja, hogy a homoszexualitás bűn, de az, hogy valaki homoszexuális, az önmagában nem. Csak a cselekedet.

2020. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!