Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha szeretnétek, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szeretnétek, miért szeretnétek tapasztaltabb, idősebb férfival elveszíteni a szűzességet?

Figyelt kérdés
34f

2021. ápr. 6. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert érettebben néznek ki, mégha nem is érettek fejben, ha ez nekik az első, hogy szűz legyen a lány..
2021. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Hát de nem szeretnénk...
2021. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aki szeretne erről beszélgetni írhat nekem.
2021. ápr. 6. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Megengeded? De jó nekünk... 😂
2021. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Talán könnyebb a lelkének, ha beszél róla.
2021. ápr. 6. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nehéznek kellene, hogy legyen emiatt az ember lelke, vagy mi?

Én nálam jóval idősebbel vesztettem el annak idején (20-45). Sosem arra pályáztam, hogy minél nagyobb legyen a korkülönbség, csak így hozta az élet, semmi több. (És nem, nem alkalmi volt.) Nem volt ebben semmi olyan, ami miatt úgy éreztem volna, hogy ki kell öntenem a lelkem vagy bármi egyéb...


Amúgy a pozitívum: régóta ismertük egymást és nagyon jóban voltunk, sokáig kerülgettük egymást. Ebből adódóan megvolt a kölcsönös szimpátia, bizalom és kémia is, plusz figyelmesség és érezhető tapasztalat.

2021. ápr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Olvass bele azokba a kérdésekbe, amik azzal kezdődnek, hogy "mindketten elsők vagyunk egymásnak".


Röviden: tapasztaltabb, tudja mit hova kell, tud figyelni, nem izgul, ha baj van nem fagy le, nem ijed meg, tudja, hogy neki mi jó, mivel tapasztalt és sok technikát kipróbált már tud variálni, valszeg tudja használni stb.

2021. ápr. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!