Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házibuliban szüzesség elveszté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házibuliban szüzesség elvesztése, vagy elvétele?

Figyelt kérdés

Fiúk, lányok, ki vesztette el a szüzességét házibuliban, vagy közvetlenül utána?

Akkor is írjatok, ha ott vettétek el valakinek?

Hány évesek voltatok és mennyi a partner? Hányadikak lehettetek neki, mennyire volt tapasztalt? Ha ti vettétek el neki, akkor értelemszeerűen fordítva van a kérdés?

Fiú, vagy lány vagy?



2021. ápr. 6. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Én házibuliban vesztettem el, 16 voltam a srác 24
2021. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem a legjobb élmény, de nem is biztos, hogy rossz, jó azért ritkán.
2021. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Házibuliban veszítettem el

14 voltam

1 alkalom volt

Fogalmam nincs hányadik partner voltam én neki

Utana nem is találkoztunk többet

Nem bántam meg

29/N

2021. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem igazán volt buli, mert csak páran voltunk, de azért berugtunk, és a végén már csak én maradtam és a csaj náluk.

Én voltam 18, ő pedig 17. Nagyon rossz volt elsőnek, annyira kába voltam, hogy fel sem állt teljesen, de igazából a csaj sem jött be annyira. Én csak ki akartam próbálni, mert már elegem volt, hogy 18 vagyok és sehol semmi, szóval felhoztam neki, hogy tegyük meg és nem volt ellenvetése. Neki volt legalább 20-25 partnere előttem, Pesten élt több évig (én nem), és ott elég sok pasival lefeküdt saját bevallása szerint.

2021. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem egy haver megtette helyettem ! A lány aki tetszett , egyik házibuli alkalmával elég közel kerültünk egymáshoz , jókat beszélgettünk , nevettünk együtt és magán dolgokat is megosztottunk egymással .

Az egyik haver pedig folyton bezavart az ismerkedésünkbe és sürgetett , meg mondogatta a lány előtt , hogy mire várok még , dugjam már meg , mert ha nem , akkor elviszi ő és jól megdugja helyettem !

Nekem azzal a lánnyal lett volna az első alkalom , én akkor kb: 19 éves lehettem a lány meg úgy 16 kb . A lányról tudtam , hogy több fiúval is együtt volt már , de engem ez abszolút nem zavart .

Aztán ki mentem wc - re , mire visszamentem , már nem találtam a lányt , csak kb: 1- másfél óra múlva jöttek elő , kézen fogva a haverral , aki a lány előtt nagy hangot adva a történteknek , mondta : na mi van , tessék itt van , vidd el és dugd meg te is , én már az előbb megtettem , csodás teste és feszes feneke van , ezzel felhúzta a lány szoknyáját felém fordítva és jól megpaskolta a fenekét , majd annyit mondott , na itt van , beszélgessél vele tovább ha akarsz !

2021. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
16 voltam, nagyon berugtam és 3 fiúval vesztettem el az este.
2021. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!