Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire figyeltek oda arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire figyeltek oda arra hogy a partneretek is elmenjen?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 19:09
1 2
 1/14 Kisgöncöl ***** válasza:
100%

Paromat sosem erdekelte, hogy elmegyek e. Egy eve vagyunk egyutt, meg sosem sikerult.

Ha beszelek vele errol, akkor sincs azon, hogy sikeruljon.


21/L

2021. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Férfiként próbálok figyelni, csak az nem elég a nőknek, az a baj.
2021. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Általában arra törekszem hogy a hölgybek legyen meg. Hiszen egyik se volt önző és így nem maradok sohasem lógva... Eddig bevállt
2021. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fontos és szeretem ha hangos mert izgató számomra!!
2021. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én addig el sem tudok menni. Ezzel az erővel kis verhetném. A másik orgazmusa a főfétisem. 30F
2021. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor jelent örömet a szex, ha a nőm legalább egyszer a csúcsra jut, azaz élvez engem. Eddig mindenkivel sikerült ( ha nem vertek át, amit kétlek), de nem elsőre, nagyon fontos, hogy igyekezzen a ffi jó lenni, ha kell vessen be játékszereket vagy egyéb módszereket. Hajrá srácok!
2021. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokan azt hiszik, a férfi direkt, tudatosan nem figyel a lányra. Pedig valójában arról van szó, hogy a férfiak sokkal hamarabb végeznek, és a legtöbben sajnos nem tudjuk kontrollálni az időtartamot, hiába próbálják magyarázni sokan, hogy tanulható, nem mindenki képes rá.
2021. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha valaki gyorsan elmegy, akkor utána ki lehet elégíteni a nőt máshogy, nem?
2021. ápr. 6. 19:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az orgazmussal a kedvem is elmegy. Bár ettől függetlenül én igyekszem mindig a csajt a csúcsra vinni másképp, akár műr előjátéknál, az a legjobb. De a legtöbb lány dugást akar, nem nyalakodást...
2021. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
mindig a nő az első, kivéve ha csak velem akar foglalkozni vagy éppen nem akar/tud elmenni de élvezni nagyon, ilyen is van
2021. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!