Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt vicces vagy kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt vicces vagy kellemetlen meztelen jelenetetek férfiként?

Figyelt kérdés
Meséljetek.
2021. ápr. 7. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Fejesugrás a strandon, a gatya lecsúszott. Alig találtam meg. Volt kb 30 női néző. A végén megtapsoltak. Égtem egy nagyot.
2021. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Szintén strandon történt a Tisza partján!

Elaludtam a parton és a drága jó haverjaim levàgtàk rólam a fürdőgatyám! Kb két órát aludtam hol hason,hol háton....

Az eset pikantériája, hogy a haverok égtek nem én...

2021. ápr. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még 13 évesek voltunk. Nyári tábor. Esti tusolás a fiú zuhanyozóban. Egyszerre kellett fürdenünk, 4 szoba, egymás előtt. 16-an voltunk. Egyszer csak az egyik fiúnak merevedése lett. Mind kamasz fiúk voltunk, tudtuk hogy gyakran megesik mindnyájunkkal. Mégis nevettünk rajta, ment a poénkodás. Aztán egy másik fiúnak is merevedése lett. Majd kisvártatva még egynek. És így tovább, mint egy láncreakció. A legtöbben próbálták viccesre venni akik pórul jártak. A végére fájt a hasunk a sok röhögéstől. Aztán egyből az arcomra fagyott a mosoly, amikor az enyém is felállt. Fürdés végére a többségnek, 8-10-ünknek teljes merevedése volt, és egyikünknek se azért mert a többiekre gerjedt. Vicces egy fürdés volt.
2021. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!