Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már kellemetlen vagy vicces meztelen helyzetetek? Pl. Olyan látott, ami ciki volt. Hogy kezeltétek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Otthon mindig meztelenül vagyunk.

Nyáron azt hittem hogy nincs senki nálunk.

Mit sem sejtve - pucéron - benyitok a nappaliba, és ott van anyám két kolleganőjével.

Igen meglepődtünk kölcsönösen, anyám feltalálta magát: bemutatom a fiamat! Én meg bemutatkoztam. Nem vagyok szégyellős, de ez necces volt egy kicsit.

A két vendég végigmért, és mosolyogva bemutatkoztak... aztán otthagytam őket.

2016. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer a baratom levetkozot es en is esztelen voltam es a melbimbojanal egy kicsit szoros volt mondom eszt le kapom es elkezdtem neki borotvalni anyu meg pont benyitot es csak annyit mondot ti perverzek es kiment xDDDDDd 18L
2016. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Mesztelen*
2016. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SIDLER22 ***** válasza:
94%
#2 Az dat reakció :D
2016. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!