Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lelo Sona (vagy más hanghullám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelo Sona (vagy más hanghullámos csiklóizgató) vibrátorral valakinek tapasztalata? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 00:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom mi a HANGhullám:D

Nekem léhullámos csiklóizgatós vibrim van. Agyon dícsérték, de nekemnem jött be így nem is használom

(Nekem Satisfyer Pro G spot vibrim van)

2021. ápr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Csak azoknak jó akiknek szuper érzékeny a csiklójuk. Azoknak tényleg földöntúli érzés. A barátnőmnek semmi, alig érzi. Neki az elektromos fogkefe a szint ami eléggé stimulálja. De az nagyon, kb fél perc alatt kivégzi.
2021. ápr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Az elektromos fogkefe tenyleg nagyon jo! :D
2021. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

3

Igen, nekem is az jött be a legjobban. A pasim kihúzgàlta a sörtét és egy szivacs fejet ragasztott rà. Überel minden csiklóizgatót. Szex közben odanyomom és pár másodperc múlva végem.

2021. ápr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4- Na most adtal ezzel egy jo tippet, en csak siman a masik felet (ami nem a sortes) raktam oda eddig de lehet en is keszitek valami hasonlot.
2021. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Csajok... pár ezer Ft-ért már lehet vibrátort kapni. Nemár..:D

N

2021. ápr. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6

Ilyen intenzív egyik sincs. Volt jópár vibrim de mind gyenge. Ezt úgy nyomom oda ahogy épp szeretném, az enyhétől a nagyon erősig.

Azonkívül utazáshoz sem feltűnő.

2021. ápr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb vibrátor vagy 10-15 fokozaton àllítható, nem hiszem el hogy a legerősebb is gyengébblenne mint a te fogkeféd:D

Nekem az első fokizat is határeset, feljebb soha nem kapcsoltam.

Mellesleg utazáskor miért baj ha van nálad vibrátor? Gondolom a fogkeféd se akezedben hordod, a vibrit is egy neszeszerbe tennéd. A táskádban meg kit érdekelmi van:D

Fura volt ez az okfejtésed

2021. ápr. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

6- Mar nem azert de teged ez miert zavar?😅 volt itthon egy mar nem hasznalt elektromos fogkefe, kiprobaltam egyszer es bevallt, minek vennek vibratort akkor.

Meg amugy is nem a te dolgod, ne usd bele az orrod. :)

2021. ápr. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán nem zavar, csak jeleztem hogy lehet kapni erre alkalmas eszközt is. Sokkal higiénikusabb és alkalmasabb már csak az anyagából és kialakításából fakadóan. Emiatt érdekelt miért nem ruháztok be inkább ilyenre. Erre te valami fura logikátlan indokot írtál. Nem baj, csak érdekelt de nem kaptam értelmes választ rá. De jó masztizást a továbbiakban a fogkeféddel:D
2021. ápr. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!