Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek a kisméretű csiklóizgatók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a kisméretű csiklóizgatók mennyire jók? Megéri negvenni hagyományos vibrátor helyett?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 00:40
 1/8 DiamondBunny9 ***** válasza:
88%
Elég jó kis játékszer, de ha csiklóizgatás, nekem a szemhéjra való sminkecsett való simogatás vált be a legjobban. 🙄 "Melósabb", mint egy rezgő kütyü, de számomra masztiban felülmúlhatatlan érzést add, huhh... 😍
2020. okt. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem Svakom Emma-m van. Ki ne hagyd. Ez az igazi élvezet partnerrel, egyedül.
2020. okt. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Ha a kisebb fajta magic wandokra gondolsz, vagy a satisfyer pro 2nextre, akkor nagyon jók. Persze érdemes előtte kézbe venni, ha lehet, vagy legalább megbízható értêkeléseket olvasni róluk
2020. okt. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

A kettes vagyok. Fél óra alatt majd' 20× élveztem el.

Minden nőnek kéne egy ilyen biszbasz.

2020. okt. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
micaodaaaa? 20*?????
2020. okt. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

satisfyer pro plus csiklovibrim van. Ha azt mondom, hogy negyvenes nő létemre meg sosem élveztem akkorát, mint ezzel a kis játékszerrel, elhiszed? Ha minden nőnek lenne egy ilyen, sehol sem lennének párkapcsolati problémak az fix...

attól félek, hogy senki nem fogja tudni helyettesíteni ezt a kis csodamasinát...

2020. okt. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és nem a vibri helyett kell hanem mellé!!!
2020. okt. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!