Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együttlét terhesség alatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlét terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Egy ideig nem lehettünk együtt a párommal pecsételés miatt, amit kezeltek gyógyszerrel.


Most viszont szabad, ameddig nincs semmi probléma. Jelenleg 17 hetes kismama vagyok, első terhesség szóval ez első kérdésem az lenne milyen pózokban szabad ilyenkor együtt lenni? Lovagolni lehet-e? Illetve kezd nőni a pocakom,de szeretném a férjem mikor hazajön egy kicsit "kényeztetni" és elcsábítani, erre van valakinek jó ötlete hogy tudnám ezt megtenni egy kis pocival? :)


24/L


2021. ápr. 7. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Minden normál dolgot, pózt, lehet, nyilván jobban figyelve, persze vannak berögződések, amikor már nagy hasa volt a feleségemnek, nem akarta hüvelybe, de legalább kipróbáltuk az analt.
2021. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Mindent ugyan úgy. Ha nem vagy túlsúlyos, a pocak sem nagy.
2021. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi előtte volt hogy anállal próbálkoztunk,-nem árt az ilyenkor? Legalábbis az interneten azt olvastam hogy terhesség alatt több esély van aranyeret okoz,-ez mennyire igaz?
2021. ápr. 7. 13:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy még a pocakom, inkább most jön az hogy kezd látszódni, és a nacikat nem tudom begombolni mert szorítanak,de azért már látszik. 65 kg vagyok.
2021. ápr. 7. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen pózt nyugodtan ami kényelmes és jól érzitek magatokat. Sőt azt tanácsolnám NE mondjatok le a házaséletről terhesség alatt sem, amíg neked is van kedved hozzá.

A kicsinek semmi baja nem lesz később sem, a magzatvíz védi. Egy szimpla autóúton több rázkódás, mechanikai behatás éri mint egy óra szex alatt.

Az anál kerülendő lehet a 2. trimesztertől, aranyérre hajlamosíthat a terhesség.

2021. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok! :)
2021. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem kényelmetlen az adott póz, addig bármit.
2021. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!