Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves lány vagyok, még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok, még szűz, de már nagyon szeretnék lefeküdni a barátommal. De "félek" a szextől, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Leginkább attól tartok, hogy teherbe fogok esni, és ne adj Isten, egy pár perces "szórakozással" tönkrevágom az egész életem. Nyilván tudom hogyan kell védekezni, de mi van, ha mégis megtörténik? Továbbá félek "az ismeretlentől", hogy mennyire fog fájni, lesz kellemetlen, és hogy a barátom nem fog-e büdösnek vagy csúnyának találni " a déli régióban"... Nektek is voltak hasonló félelmeitek kezdetben? Hogyan győztétek le őket?

2020. febr. 21. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
1%
Én segítek legyőzni! Küldj képeket magadról. Bármi kérdésed van kérdezz.
2020. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem te még nem értél meg annyira hogy ezt megtedd.
2020. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Büdösnek és csúnyának? Miért, van rá oka? Ha fürdesz nem fog, ha szeret szép leszel neki... És vigyázni fog veled, ha nem szakad ki a gumi nem leszel terhes, és ha még biztosabbra akarsz menni akkor a havi baj előtti hétben tudjátok le... De ha nem leszel nyugodt majd elmész dokihoz és csinálsz tesztet is
2020. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Inkább menj apácának...


Nem tudom mit kell mindentől fosni, annyi talpraesettlen, semmire való ember van a világon...

2020. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell ennyire tartani a szextől, nincs rá okod hidd el! A védekezésre természetesen oda kell figyelni de ettől még lehet élvezni. Használjatok gumit ami pont a mérete a párodnak és néha ellenőrizzétek, hogy nem e ki van szakad a. Illetve ha az téged megnyugtat egyenlőre vegye ki a párod a péniszét belőled mikor elmegy. Mármint gumival együtt. Nyilván nem vagyunk egyformák de mi már elég sok éve sima megszakítással vagyunk együtt a párommal, gumi nélkül és nem estem teherbe még sosem. Jó nyilván nekünk nem is jelentene éppen gondot így azért könnyebb. Nem szabad ennyire rá stresszelni erre. Meg hát ugye a fogamzásgátló tabletták is nagyon jók.


Valószínűleg nem lesz kellemes érzés az első alkalom de hát ezzel jár sajnos, ezen minden nőnek át kell esnie aki nemi életét akar élni. Ha a barátod kellőképpen odafigyel rád és időt szántok a hosszú előjátékra, ellazulásra akkor lehet, hogy nem is lesz annyira kellemetlen. Néhány alkalom és már fogod is tudni élvezni:) Próbálj meg nem rá görcsölni mert akkor annál rosszabb.Az sem kizart, hogy vérezni fogsz valamennyire mikor átszakad a szűzhártyád, nem kell megijedni az el is fog múlni.


A büdösségről meg annyit, hogy ha nincs semmi nemi betegséged,gombád, szokatlan folyásod és rendszeresen tisztálkodsz nincs mitől tartanod. Valószínűleg szeret téged, bár nem tudom mióta vagytok együtt de ha vár rád tuti érez irántad. És úgy fog szeretni ahogyan vagy. Ez miatt igazán nem kellene aggódnod!! :)


Sok sikert, jó lesz hidd el, nem szabad kihagyni ezt az életedből. Majd meglátod milyen jó dolog ha már bele jöttél!! :)

2020. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Hát már bocs' de fejben még nem vagy 21... egy olyan dologtól félsz ami az egyik legjobb a világon, ráadásul még olyan partnered is van hozzá aki szeret. Úgyhogy győzd le a félelmeid, komplexusaid - hidd el megéri :)

Ha attól félsz minden szex előtt (védekezés mellett), hogy teherbe esel-e akkor az utcára se menj ki, mert ott is van esély rá hogy elüt egy autó, vagy rádesik egy zongora.

Engedd el magad és élvezd - e nélkül nem lesz túl izgalmas a szex. Egyébként ha ennyi komplexusod van akkor ne a "főműsorral" kezdjetek, hanem fokozatosan, először csak kézimunka/petting.

2020. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha tudnad h kell vedekezni akkor nem felnel a teherbeesestol. Gondolom vagy ovszerrel vagy tabival vedekeztek. Ha elsovel akkor barmikor amikor beledteszi rajta kell h legyenaz ovszer egyebkent nincs lehetőség teherbeesni. Kellemes lehet tenyleg nem lesz de nem feltetlenul faj. A sracoknak bejon a punci ne aggodj, tetszeni fogsz neki.
2020. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%

Szia!

Ne vedd komolyan azokat, akik ezért bántanak ismeretlenül, látatlanul. Nekem csak a második része volt meg, hogy nem fogok neki tetszeni, stb, stb... Ugyanígy 21 voltam, de nem bántam, hogy ilyen "sokára" lett ilyen komolyabb kapcsolatom, mert szomorú gyerekkorom volt, sokára jöttem rá a saját értékeimre, addigra értem meg erre a lépésre is. De, amikor a pasik pucér nőt látnak, gyakorlatilag képesek felfalni, szemmel, szájjal, bárhogyan. Viccesek és szenvedélyesek egyszerre. Szerintem alig van olyan, aki itt már azt mondja, hogy "Ja... Nem, köszönöm."

A védekezés miatt sosem féltem, illetve az elején, mikor még óvszerrel védekeztünk. Később voltak elkésett fogamzásgátlók, de baleset sosem. (7 évig - utána már tervezés volt)

Kicsit mosolyogtam azon a hozzászólón, aki a Te első párodat az ő tökéletesével tette egyenlővé. Nekem az első párom egyáltalán nem volt A tökéletes. Orgazmusom sosem volt vele, ellenben többször is előfordult, hogy megfertőzött. Viszont szerencsém volt, mert egy évig tartott az a kapcsolat és utána találkoztam a (mostanra) férjemmel.

Szóval mindenkinek máshogy alakul, csak úgy derül ki, hogy minden jó lesz, ha kipróbálod vagy továbbállsz. :)

2020. febr. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!