Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit gondoltok anál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok anál kiegészítésnek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szóval én nem akarok hormont szedni, barátom nem akar gumizni, ezért arra jutottunk kompromisszumnak hogy legyen úgy h veszélytelenebb napokon gumi nélkül megszakítással védekezünk, veszélyesebb napokon gumival, de cserébe könyörgés meg hiszti meg minden nélkül heti, 2 heti rendszerességgel mehet popsiba ahogy és ameddig akarja.

Ti benne lennétek ebben? Szerintetek ez működhet hosszútávon?



2021. ápr. 7. 13:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez azon múlik, hogy neked élvezetes az anál, vagy inkább kínlódás
2021. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Az análnak vannak hosszú távú következményei ha ilyen rendszeresen csinálod.

Megéri? Mármint, nem neked, hanem neki. Mert lehet ő kell majd pelenkázzon 60 évesen téged.

2021. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Kínlódásnak nem nevezném azért, de van h kicsit kellemetlen az elején. Elélvezni nem tudok rá és amúgy sokkal jobb érzés punciban. Bevallom h miatta csinálnám, eddig is a pasik miatt engedtem, de nekem nem kerül semmibe igazából, adózni nem kell utána és valamikor élvezem is.
2021. ápr. 7. 13:42
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

Csakhogy a szex két emberről szól. Ha te nem élvezed, akkor kár az egészért.

Ébredj fel! Nő vagy, legyen tartásod!

2021. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Benne lennék. Egy korábbi barátnőmmel volt hasonló felállás, azzal a különbséggel hogy lehetett nyomni punciba és popóba is, de élvezni csak popóba lehetett. Nekem megfelelt, hónapokig ment ez a rendszer...
2021. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Mi lenne ha mondjuk normálisan védekeznétek nem a tűzzel játszanátok? Ezeken kívül lehet még használni spirált, hüvelygyűrűt.

Ha ilyen sűrűn csináljátok az anált ne csodálkozz majd rajta ha ott meglazul a gátizmod és nem fogod tudni vissza tartani a székletet vagy ki jön az aranyered...

Ha pedig nem okoz örömöt az anal akkor nem értem miért mész bele? A szex két emberről szól.

2021. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%

Jól van köszönjük. Elég lesz a 3 feminista picsogás, nem kell több.


- egyrészt leírta, hogy tudja élvezni: "valamikor élvezem is"

- másrészt sehol nem láttam még orvosilag igazolva, hogy ilyen mértékű anális szextől bárkinek is bármi baja lett volna.

- harmadrészt az viszont igazolva van hogy a naptár+megszakítás helyes használata kevésébé megbízható módszer. Még a gyógyszernél is hatásosabb ha valaki nem szedi azt rendesen és ki-ki hagy napokat. :)

2021. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%

*a naptár+megszakítás helyes használata megbízhatóbb módszer mint...

nem sikerült a sortörés u_u

2021. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem megfelelne.
2021. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

EZ a híres win-win helyzet?? Úristen, újra és újra elolvasom és nem értem!! Mintha te tehetnél arról, hogy akarsz gyógyszert szedni?? És ezért az a nagy kompromisszum, hogy hol gummival, hol anélkül vagytok együtt, de a te általad nem igazán kedvelt anál megy majd időnként???

1. Egyszer a menzeszem utolsó napján estem teherbe. Na, ez most minek számít? Veszélyes vagy veszélytelen napnak? (Anyám állítja, hogy mindkettőnkel menzesz közben esett teherbe. Valószínűleg így is volt.)

2. Te MEGENGEDSZ vmit, amit nem is szeretsz. De hol van a kompromisszum? Ő mit enged meg neked, amit te szeretsz, de ő nem?

Hú, komolyan felhúztam magam, nem is ragozom tovább. :(

2021. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!