Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire visszataszít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire visszataszítóak az ilyen mellek?

Figyelt kérdés

Kicsit nagyobbak, kicsit lógósabb, szétállók, a bimbók inkább lefele néznek és picit nagyobb a bimbóudvar is


Pl.:

[link]

[link]



Szerintem az ilyen cicik tökéletesek és izgatóak: kisebb, hegyes felfele álló bimbókkal

[link]


Nektek mi a véleményetek?


2021. ápr. 7. 22:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Abszolút nincs velük semmi gond.
2021. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

mindegyik gyönyörű


40+ F

2021. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Ugye nem azt akarod mondani, hogy az első kettő az csúnya? Mert nekem már áll a farkam, csak attól, hogy az első kettőt megnéztem.
2021. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
nekem is az első kettő jött be jobban, elég izgatóak
2021. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszenek sajnos. Nyilván hasonlítanak az enyémre azért tettem fel a kérdést. Fiatal vagyok, nem kéne ilyennek lennie a cicimnek, de ez úgy tűnik genetika. Ha lefogynék elég vékonyra, talán onnan is menne le és feszesebb lenne, nem? Vagy szerintetek nem változna a formája?
2021. ápr. 7. 22:07
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Ennyire gyönyörű melleid vannak? Ne legyél már buta, tudod te is, hogy gyönyörűek, csak nem találtál még egy pasit magadnak, aki imádjon úgy, ahogy vagy.
2021. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Gymnospermatophyta ***** válasza:
76%

Lehet, hogy negatív irányban változna a formája. :) Nem tudom nem értek hozzá, de szerintem elmehet ilyen irányba is, de lehet tévedek.


A képeken lévők közül egyikkel sincs probléma. Nekem leginkább talán a legelső jön be. Tetszetős. :)

2021. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Jó mellek a linkeltek. Nincs velük semmi baj.


31f

2021. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy manapság már szinte csak szilikonos ciciket látni, mindenkinek meg van csináltatva, sokkal többször látja az ember 'pucéran' az ilyen ciciket, így már irreális elvárásaim lennének? Lehet hogy sok nőnek olyan mint az enyém nem tudom
2021. ápr. 7. 22:13
 10/26 anonim ***** válasza:
58%
Te nézel esetleg szilikonos ciciket, nem igaz, hogy csak ilyenek vannak. De igen, nagyon szigorú vagy magaddal szemben. Meg mondom én, egy szerető pasi kell neked, aki imád, úgy tudod a legjobban elfogadni magad.
2021. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!