Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a barátnőm le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm le akar feküdni a legjobb barátjával?

Figyelt kérdés
A párom elmondta, hogy vágyat érez a legjobb barátja felett, és nem akar hazudni, le fog vele feküdni. Felajánlotta, hogy esetleg hármasban is csinálhatjuk. Bele merjek menni? Szeretem, és nem tudom emiatt offoljam-e.
2021. ápr. 7. 22:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Már levarrta és valószínűleg jobban, mint te. 😬
2021. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
78%
Maradj vele, ilyen idióta pasija úgyse lesz még egyszer.
2021. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
Tartsad nekik a gyertyát.
2021. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
39%
Nyilván kamu a kérdés, de ha nem, akkor engedd neki!
2021. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%

Ha tényleg előre elmondta, akkor legalább van benne ennyi gerinc, és nem a hátad mögött titokban csinálta.


Mondjuk ha jelen vagy akkor észerevehető a részleteken mennyire tűnnek összeszokottnak, mennyire ismerik egymást már így.

2021. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem így működik.

Amikor anno hármasoztunk az közös döntés volt. Olyan nincs, hogy ő most csak úgy félred*g.


Dobd

2021. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%

A húség próbája a kísértés.

Az ember alapvetően nem monogám lény, és azt sem várhatja el senki, hogy ha életed első 20 évében 5-10 alkalommal estél szerelembe, akkor a maradék 60-ban csak egyetlen egyszer eshetsz.


Mégis, a párkapcsolatok alapja a hűség. Az a fajta bizalom ami azt jelenti, hogy bármi is érjen, én téged választalak (tudatos döntés) és ktiartok melletted.

Addig persze könnyű hűségesnek maradni, amíg senki más nincs a környéken:D


A párod lényegében azt jelentette ki, hogy nem óhajt ellenállni a kísértésnek, nem óhajt hűséges lenni hozzád. Ha ez benned kételyt szül (és mivel feltetted a kérdést, gyanítom így van), akkor azt jelenti, hogy ez a belé vetett bizalmadat ingatja meg. Teljesen jogosan. És ez az egész felveti azt a kérdést: mi akadályozza meg, hogy ez a jövőben is megtörténjen? Mi akadályozza meg azt, hogy a párod és a harmadik fél között erős szerelmi kötelék alakuljon ki? Valószínűleg a vonzódás már megvan, de ez természetes (mint feljebb is írtam). A próba az lenne, hogy ennek ellenálljon. Ezáltal lenne a TE párod, és nem pedig csak épp melletted tengeti az életét.


A döntés nem is igazán a tiéd, hanem a párodé. Mert a döntése lényegében a kapcsolatotok létéről szól.

2021. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

És ha egyszer lefekszenek egymással, mi akadályozza meg őket, hogy többször is megtegyék? Te biztos nem, hisz úgy néz ki ebbe sincs sok beleszólásod... és a párod sem, mert ő meg képtelen ellenállni a csábításnak.

Szóval ha ez a "legjobb barát" úgy dönt, hogy ő össze akar jönni a pároddal miután szexeltek, össze is fog.

2021. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem tudom. Voltam már nagyon szerelmes, azt hittem semmilyen helyzetben nem tudnék szakítani a párommal, de egy ilyen eset más...

A helyedbe képzeltem magam és lejátszottam a fejemben, hogy nem dobom ott helyben a csajt. Egyszerűen nem érezném magamat férfinek többé. Ha egy ilyet megengedsz, ha már csak belegondolsz, hogy megengeded... nem tudnék többé tükörbe nézni. Ultra gáz. Abban a minutumban kuka a csaj, szerelem ide, vagy oda. Legyen már önbecsülésed!

2021. ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%
előzd meg és feküdj le a legjobb haverjával, vagy a hármasba mindenképp menj bele
2021. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!