Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! A 157 cm-hez nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! A 157 cm-hez nagyon kevés a 46/47 kg? Szexi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok hízni. Vagyis hát alakom van, azzal nincs problémám, sőt ilyenkor szeretem a lábaimat, mert nem túl vastagok.

Popsim is van, az is elég szembetűnő szerintem.

Viszont a mellkasom elég vékony sajnos, kicsik a melleim is. Ezzel nem tudok mit tenni.

Szerintetek?


22/N



2021. ápr. 7. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
szerintem teljesen jo, nagyon kis cuki lehetsz :))
2021. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok jó számokban, de az egyik volt párom, ő talán 162 magas volt de onnan tudom hogy 50 Kg nem volt hogy nem adhatott vért, (22 volt mikor összejöttünk) előtte sokáig úszott de nem izmos volt hanem technikás és "áramvonalas" neki sem volt nagy melle de nem volt semmi kivetnivaló az alkatán..:)
2021. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
teljesen jó. a mell jobban érdekli a nőket mint minket.
2021. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Számokból semmit nem lehet megállapítani, csak képről lehetne. Mert lehet valaki izmos, zsíros, plöttyedt, semmilyen.

Általánosságban így van:

Férfi ideális súly: 1 méter fölötti magasság

Női ideális súly: 1 méter fölötti magasság - 10

Eszerint épp ideális súlyban vagy, vagyis híznod sem kellene. De ahogy írtam, ezt csak számokból nem lehet megítélni. Lehet 2 személy ugyanannyi súlyban, de az egyik szálkás/izmos, a másik meg plöttyedt duci.

2021. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Magam alá gyurnelek. 190/95 😂
2021. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonymousreview60 ***** válasza:
86%

Igen, szexi lehet. Kérem, tegyél fel arcnélküli fotót!

[link] Kis nőn hülyén nézne ki a lufi/labda.

2021. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%
Álomnő ;)
2021. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van! Nincs miért aggódnod!:)
2021. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

bro, nemigaz hogy nem tunik fel az irasbol hog pasi vagyok.. de ugylatom a rendorrel meg tuloztam is, ezek szerint biztonsagi or.. 😂

de a privid utan kezdem azthinni hogy csak poenkodsz, es szarkazmus az egesz. ha igy van elismeresem, mert nagyon jol jatszod a fogyatekost, de komolyan😀

2021. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Semmi gond a magasság súly arányaiddal!


Nem kell felszedned plusz kilókat!

2021. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!