Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Csajok! Semlegesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Csajok! Semlegesen tudtok tekinteni a tesótok párjára, akkor is, ha jól néz ki?

Figyelt kérdés

Hogy reagáltok, ha például nektek is bejön? Pl.a csaj szép és jó teste van, vagy a pasi izmos és helyes? Semlegesen tudtok rá nézni?



Egyke lány vagyok így ez nagyon kíváncsivá tesz.



2021. ápr. 8. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Hát maximum elismerem, hogy jól néz ki, de amúgy ennyi, nyilván nem akarok tőle semmit.

20L

2021. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt hogy szexuálisan megkívántátok?
2021. ápr. 8. 11:36
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2021. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
En tesom baratnojere abszolut semlegesen nezek, joban vagyok vele nagyon de olyan mintha a hugom lenne
2021. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Igen, semlegesen, ha a tesóm párja akkor családtag. Látod hogy csinos, de szexuális értelemben semmi több. Normális családban nőttem fel.
2021. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen semlegesek felé az érzéseim, de mindent megteszek, hogy kifelé semlegesnek érződjek.

Ahhoz, hogy az érzések és vonzalom szintjén is semleges családtagként tekintsek rá (kb. mintha a lánytestvérem lenne), az kell, hogy kialakuljon egy erősebb rokoni jellegű kötődés és az ennek megfelelő színezetű érzelmi viszony, ez pedig elég hosszú idő. Enélkül olyan, mintha egy haverom barátnője lenne, aki ugyebár tiltott zóna, de ettől még megeshet, hogy magamban igen vonzónak és izgatónak találom.

2021. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Objektívan nézve jóképű a barátom tesója,de bennem semmit nem mozgat meg.Én eleve olyan vagyok,hogy ha boldog párkapcsolatban vagyok,akkor csak a párom mozgat meg szexuálisan.
2021. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. A férjem testvérei helyesek, de a családtagjaim
2021. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én volt már hogy kívántam barátnőm húgát. Állandóan melltarto nélkül van bő pólóban, nagyon szexi. Persze nem tennék vele semmit.
2021. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!