Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Végig mérem a szememmel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végig mérem a szememmel a pasikat, de semlegesen reagálnak. (20-40) Miért?

Figyelt kérdés
Azert, mert nekik nem jövök be? Vagy hogy lehetne ugy csinalni, hogy vegyek a lapot, de ne legyek tul bunkón nyomulós sem?
2018. aug. 16. 09:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem jól csinálod, ha nem veszik észre akkor v nem jössz be nekik, vagy lúzerek.
2018. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Általában az izmosabb es fiatalabb srácokat nézem (20-30kozott leggyakrabban). A szememmel végig nezek rajtuk, kissé odafordulok, hogy lassak, hogy őket nézem (mar ha észreveszik, bar én ezeket eszre szoktam venni, gondolom ők is. Volt egy hasonlo srác, aki ezt csinálta velem is es én raneztem, habar semmit sem reagáltam a visszanezesen kivul).
2018. aug. 16. 09:28
 3/28 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha beszélgetés közben, akkor esetleg néha nyúlj hozzájuk. Ezt úgy értem hogy pl fogd meg a karját, vagy a vállát
2018. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Teljesen ismeretlen emberekkel csinálom az utcan. Lehet eppen nem veszik eszre, de az is lehet, hogy nem vagyok az esetuk.
2018. aug. 16. 09:29
 5/28 anonim ***** válasza:
40%
Hanyas vagy?
2018. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a kérdező?
2018. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Beszélgetés közben mas a helyzet, de őket nem ismerem. Nem akarok tul nyomulós sem lenni, nem tudom, hogy hogyan kellene a pasikkal igy flörtölni.:D Mi esne nektek jol egy ismeretlentől?:)) hogy nézz ki számotokra egy ideális flotoles idegennel?:))
2018. aug. 16. 09:30
 8/28 A kérdező kommentje:
Majdnem 25.:D
2018. aug. 16. 09:31
 9/28 anonim ***** válasza:
40%
Szép lány vagy vajon? :)
2018. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nézz úgy, mint egy kis cica, akit felvennél megszeretgetnéd azonnal, ha rád néz az utcán. De amúgy ez a nézegetés dolog is olyan, hogy sok férfi belemászott már 1-2-szer olyan esetbe, hogy nézték vette a bátorságot odament leszólította a csajt azt kiderült, hogy a csaj meg semmit nem akar csak bohóckodik... szóval ez is benne van, hogy ezért veszik sokan semlegesnek, ha valaki csak nézi az embert.
2018. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!