Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub lányok, ti milyen bünteté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub lányok, ti milyen büntetéseket szoktatok kapni? Van olyan amit igazi büntetésnek éltek meg, mert nem szeretitek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem, amit nem szeretek azt nem is engedem a domomnak.
2021. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen buntetes szamomra a csipeszek, de a parom tudja hogy mennyire faj nekem igy csak par mpig tart.
2021. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Feneklés
2021. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Én kezdő vagyok a bdsm-ben,szóval a domom egyelőre még kesztyűs kézzel bánik velem.Büntetésként elfenekel alaposan,vagy torokra vesz,leszorít,hogy mozdulni se bírjak,és "akaratom ellenére" a magáévá tesz.
2021. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó vagyok,azt kihagytam,hogy én mindezt élvezem,nem tesz olyat velem,amit valóban nem szeretek.
2021. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
NINCS! A BDSM nem úgy működik hogy csinálsz amit akarsz, ha nem szereti a szub és határain túl van akkor le fog lécelni a pasastól. Sőt ha műdom felfogású fickóval akad össze akkor semeddig sem fog vele eljutni, nemhogy találkozásig.
2021. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Elképedve olvasom a válaszokat.

Mintha nem ugyanazt a műsort néznénk.

Bocs, de egy valódi sub - dom kapcsolatban nem úgy működik a büntetés, hogy idézem, "amit nem szeretek azt nem is engedem a domomnak".

Vagy, hogy "Ilyen buntetes szamomra a csipeszek, de a parom tudja hogy mennyire faj nekem igy csak par mpig tart".

Vagy hogy kesztyűs kézzel bánik még a partnerrel a dom, mert még kezdő sub.

Az 1-es válaszoló a leggázabb. Mi az hogy subként nem engedsz valamit a domodnak?

Ő milyen dom akkor?

Mi az, hogy valamit nem engedsz neki?

Mit jelent az, hogy a csipesz különböző helyeken viselése fáj, ezért csak pár másodpercig tart?

Akkor mitől büntetés a büntetés?

Ezzel az erőből megpuszilhatná a fenekedet is.

Az valóban kellemes.

Nem sok a fogalom a BDSM-ről, a valódi sub és dom viselkedésről...

Arról nem is beszélve, hogy a fájdalom milyen mélységeket tud megnyitni.

Ahonnan lehet meríteni.

Annak, aki képes felfogni...

2021. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
#7-es azért remélem ezen nézeteidet ELŐRE megosztod a partnereiddel és ex catedra kijelented hogy márpedig te azért is azt csinálsz vele amit akarsz és lesz.rod ő mit akar, merthogy "jó lesz az neked én azért is jobban tudom nálad".
2021. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy egy dom-szub kapcsolatnak minden esetben a megbeszélt keretek között kell maradnia, de ezeket a kereteket úgy kell kialakítani, hogy lefedje a teljes spektumot.


A domnak tudnia kell, mik azok a játékok, büntetések, amiket szeret, élvez a szub, de a megbeszélt keretekben szerepelnie kell olyannak, amivel a szubot fegyelmezni lehet. Amit nem kap rendszeresen, de amikor igen, akkor tudja, hogy ez egy olyan büntetés, amit megérdemel. Eleve sok szub nem is szereti a fájdalmat, de az ura kedvéért elviseli.

2021. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Fenekelés pálcával, eleinte jó de pár ütés után nagyon tud csípni, és közben meg ki vagyok kötözve vagy bilincselve
2021. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!