Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub lányok, ti milyen bünteté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub lányok, ti milyen büntetéseket szoktatok kapni? Van olyan amit igazi büntetésnek éltek meg, mert nem szeretitek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

7-es:

Bocs, hogy "gáz" vagyok a szemedbe, de tudod, mi valódi sub-dom kapcsolatba vagyunk, és nem egy szennyen alapuló 50 árnyalatos komédiában.

2021. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%

Nem úgy tűnik...

Vagy ha igen, akkor te vagy a domináns.

2021. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

-Asszony,ma erőszakolósat játszunk!

-Ne!! Tudod,hogy azt nem szeretem!

-Ezaz baby!

:D

2021. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
az én pasim fenekelni szokott még dugás közbe is
2021. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy jó bdsm kapcsolatban rengeteg kommunikáció, beszélgetés, nyitottság és kérdezés vezet az együttlétig. Hiszen akkor tudja mindkét fél biztonságban, nyugodtan érezni és elengedni magát, élvezni a fájdalmat és az élvezetet. Ehhez tudni kell egymás határait, vágyait.

És ebbe nagyon nem fér bele az se, hogy a dom azt csinál, amit akar, de az se, hogy a sub mondja meg mikor mit és mennyire...

25N

2023. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!