Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasinál többször is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinál többször is észrevettem, hogy végigmér/ránéz a puncimra, lábaimra akkor érez vágyat irántam?

Figyelt kérdés
Minden csajt így néztek?

2021. ápr. 8. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a férfiak egy egységes faj, mint mondjuk a csikóhalak, akik ugyanúgy viselkednek a párválasztásnál, táplálkozásnál, párosodásnál?


Ha nem voltál felöltözve, megnézett. Legközelebb legalább bugyit vegyél fel, vagy próbálj értelmezhető kérdést feltenni!


F, 35

2021. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:D nem, de a farkatokkal gondolkodtok
2021. ápr. 8. 14:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindet csak amelyik csinos és tetszik. Jah érez, kb. azt hogy megdugna 😅 hogy akar-e többet meg ki nem találjuk. Ha te akarsz valamit a pasitól akkor előveszed a legszebb mosolyod és visszajelzéseket adsz neki hogy hapsikám ne csak nézz de kezdeményezz is mert szabad a pálya (utána eldönti hogy csak nézni akar, vagy megdugni is).
2021. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Kedves! Ha a farkunkkal gondolkodunk, akkor - és csakis akkor - ti nők még gondolkodni sem tudtok, mert ott csak egy űr van.


Amúgy jó, hogy a nők soha nem gondolkodnak a sunájukkal. Megint, mintha más faj lennénk más kontinensen. Az első.

2021. ápr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azokat nézzük így akik tetszenek, szexelnénk velük.
2021. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha én végig nézek egy lányon, az azért van, mert megnézem mindenét, hogy mennyire arányos, mert nekem a teljes összkép fontos.
2021. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Megdugna
2021. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én, akit így végignézzek azt dugnám, igen a farkammal IS gondokodom, de legalább egy névtelen fórumon felválallom! Ilyen bátor vagyok.
2021. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva én erős vágyat éreznék sok minden iránt. Nincs is annál szebb mint végigmérni egy jó nő minden testrészét.
2021. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!