Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi volt a legtöbb alkalom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a legtöbb alkalom, ahányszor elélveztetek egy nap alatt? (szex és maszti is ér)

Figyelt kérdés
A nemeteket is ha megírnátok hálás lennék a hasznos válászokért. És esetleg hogy hány éves korotokban volt az a nap.

2021. ápr. 8. 17:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Szexszel 7, 37 évesen. Magamnak nem tudom mennyi. 43f
2021. aug. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
10-12 kb
2021. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Maszturbálassal 4 élvezés,30,pasi vagyok
2021. okt. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Maszturbálással egy kanosabb napomon olyan 6-7 környéke. A végén már szinte alig jött semmi. 21/F
2021. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolás koromban kezdtem. Ha hiányzott a szex, azért csináltam, mert utána jobban oda tudtam figyelni a tanulásra. Eleinte még ivarsejtek sem voltak benne, csak síkos, átlátszó folyadék jött. Ha elkalandozott az agyam, ismét csináltam. Igy 4-5 simán összejött iskolaidő alatt naponta. A legtöbb 13 volt.


Miután megnősültem a feleségemmel naponta 2-3-szor élveztem, de hétvégén, nyaralások alatt megvolt a 4-5 is. Egy alkalommal 3 nővel egyszerre voltam együtt 8-szor 4 óra alatt, de a vége felé már szinte semmi nem jött belőle, és nagyon érzéketlenné vált a farkam, inkább csak a fantáziám állította fel. 52F

A feleségemnél sok éven át nem lehetett megszámolni.Ha sokáig izgattam, főleg ha masszírozó géppel, és nem álltam le miután élvezett, egyre sűrűbben jöttek egymás után a csúcsok. 4-5-ig még meg lehetett különböztetni mikor van a csúcson, de aztán egybefolyt, amíg abba nem hagytam. Nagyon figyeltem hogy mikor hagyjam abba nehogy belehaljon, mert Ő ekkor már nem nagyon tudott magáról, folyamatosan sikoltozva élvezett. Egy-egy ilyen alkalom után napokig be volt rekedve a sikoltozástól. A farkammal ezt nem tudtam elérni nála, ha azzal csináltam, akkor nagyjából annyit élvezte ő is, mint én. Azóta valamennyit csitultunk, de még mindig naponta csináljuk, néha többször is.

Ha nagy ritkán nincs kedve hozzá, akkor kielégít, néha 2-3-szor is egymás után. 7 évvel fiatalabb nálam.

2022. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal, amikor a szüzességem elvesztettem 7X sültem el. Azóta 24 óra alatt öt volt a maximum. Mostanában max 2-3. F/60
2022. márc. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

7

5 orgazmus pasi által (dugás, nyalás) és 2 maszti. 18 voltam, ex pasimmal fél év után összefeküdtünk. Addig neki is és nekem is semmi, ki voltunk éhezve. Kb. 8-17 óráig ágyban voltunk. De annyira készültem erre a napra előző este 2x, reggel is masztiztam a tus alatt. És este lefekvés után is újra élve fejben napot zuhany alatt.

33N

2022. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!