Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már tudatmódosító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már tudatmódosító szerek hatása alatt?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem az alkohol érdekel, azt feltételezem mindenki csinálta már legalább egyszer az életében, inkább ennél keményebb dolgok érdekelnének: ❄️💊

Mik a tapasztalataitok? Férfiakat és nőket is kérdem. Jobb vagy rosszabb volt úgy a szex, mit éreztetek közben stb


2021. ápr. 8. 20:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Remélem nem törlik a kérdést, de valahogy csak le kell írnom mire vagyok kíváncsi: elsősorban kólával kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének
2021. ápr. 8. 20:53
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Ha a savanyú lábszag tudatmódosító szernek számít, akkor igen.
2021. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó joint után a legjobb a szex, 100szor intenzívebb.


A szintetikus drognál viszont esélytelen ha rendesen használsz belőle :D Férfiként mondom, egyrészt dekoncentrált az ember, másrészt még a vizelés is nehézkes, nem hogy felállítani, igy nem is próbáltam. Viszont buli másnap próbáltam, gyakorlatilag képtelen voltam elélvezni.


Viszont volt pl haverom kis mennyiségben használt szintetikus szert szex előtt 1-2 órával. Bőven képben van még az ember és órákat tolt végig könnyedén, képtelen volt elmenni:D

2021. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem vegyes tapasztalataim vannak ezzel, persze a mennyiségtől is függhet, meg akár az egyéntől is, nem tudom. Volt aki lazán állt keményen és ment is a szex, volt aki amolyan félmerev volt és volt aki csak nem tudott elélvezni.

Viszont azt nem értem, hogy akkor ezt a tipikus képet miért alakították ki, hogy gazdag férfiak bekokainozva döngetnek egy csapat nőt. Amerikai filmekben is tipikus jelenet és itthon is bizonyos körökben népszerűek az ilyen bulik. Miért olyan gyakori hogy a kóla a szexhez társul, ha a férfiaknak ez inkább csak akadály a szexben..

2021. ápr. 8. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze mennyiségtől függ. A legtöbb tudatmodosítószer hatása a negatív gondolatok blokkolása. Ezek mellett a gátlás is elszáll, szerintem normál esetben a csapat szabadszellemű úriember nem döngetné a lányokat. Az ilyen összejöveteleken szerintem nagy mennyiség elfogy, de nem egyszerre sokat használnak. Illetve ehhez is egy idő után adaptálódik a szervezet és még több kell. Meg ha élményt akar az ember nem a speedhez nyúl, nem véletlen a kokain a drogok királynője.


Előző voltam.

2021. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen én nőként főleg azt érzem ilyenkor, hogy a gátlásaim oldódnak és összeránt kb bármennyit is ittam. Szexben is érzem a pozitív hatását. Csak kíváncsi lettem volna mások tapasztalataira is
2021. ápr. 8. 21:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kokóval jobb mint fűvel.
2021. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem! Nem szedek semmi ilyesmit!
2021. ápr. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak füvet próbáltam en is, ami utan szex is volt. Elég bágyadt vagyok tőle, és nehezen is áll fel. Cserébe jóval többet is bírom így, szóval előnynek is tekinthető. De hiába, ha nem tudom rendesen beleélni magam beszívva.
2021. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!