Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan hogy alkohol vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy alkohol vagy egyéb tudatmódosító szerek hatására valamilyen hülyeséget követtél el?

Figyelt kérdés
Lehet olyan is amit megbántál, vagy olyan amit nem(mert pl. az alkohol bátrabbá tett, és megtettél valamit amit amúgy nem mertél)
2019. aug. 12. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Kabinos síliftben orálozni hülyeség? Az osztrákoknál jártunk, enyhén spiccesek voltunk... (Amúgy meleg vagyok. :P)
2019. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem élek ilyenekkel.
2019. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én megcsókoltam egy csajt, úgy hogy én is heteró csaj vagyok. Hibának tartom, mert az "akaratomon kívül" történt. Be voltam drogozva. Nem én drogoztam be magam, mielőtt jönnének ezek a kommentek. Azt az éjszakát kb senkinek nem kívánom.
2019. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Mi szamit hulyesegnek?:D


Volt 1-2dolog mar de semmit se bantam meg....nem feltetlen szexualis temaju dolgokat is .

2019. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hármas, sőt, a csaj erőszakolta meg a nyelvével a szájüreged.


Hogyne:-)

2019. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Kinek nem? Ha szerencséd van csak kellemetlen emlék, akinek nincs szerencséje az meg a balesetin/fogdán végzi. Gyerekek ne drogozzatok, inkább igyatok és csajozzatok :)
2019. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem rúgtam be annyira, hogy olyat tegyek, amit megbánnék. Csak annyit iszok mindig, hogy spicces és felszabadultabb, jókedvűbb legyek :) Az egyéjszakás kalandokat meg józanul is bevállaltam volna🤣🤭
2019. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Nem iszok és drogozok, és amúgy sem vagyok erkölcstelen, így nem is járok ilyen helyekre.

23/F/szűz

2019. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult néhányszor, szóval inkább letettem a piát.
2019. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer, pia miatt

Nem is az volt a húzós amit tettem, hanem a körülmények (nem részletezem privátban sem)

2019. aug. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!