Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl tágnak neveztek, ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tágnak neveztek, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Eddig még csak egy emberrel feküdtem le úgy igazán, azzal is csak egyszer. Az előző barátaim is csak megujjaztak. De a mostani barátommal az egyik nap elkezdtünk pettingezni és olyat szólt miközben ujjazott, hogy "szép tág vagy simán becsusszannak az ujjaim". És erre nagyon berágtam. Ti mit reagálnátok erre?

2021. ápr. 9. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Semmit, ha kellően fel vagy izgulva, nyilván rendesen becsusszan 1-2 ujj.
2021. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem 3-4 ujj is becsúszik de senki sem panaszokodott hogy tág lennék. Nem érdekel
2021. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy máskor mással nem lesz az.
2021. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki más odabent, de ha valóban tágabb lennél, akkor ezt simán lehet eddzeni, vannak erre gyakorlatok ( intim-torna ). Ha belejössz, akkor rá is fogsz tudni szorítani egy farokra. Amúgy a srác szerintem nem bántásból mondta, büszke volt, hogy így felizgatott.
2021. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
A legjobb, legizgatóbb a tág, barlangos vagina. Lehetőleg kilógó kisajkakkal.
2021. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Ez olyan hogy valakinek olyan szűk, hogy úgy kell beerőltetni, valakiben meg harangozni lehet. De ez is olyan, hogy kinek mi jön be. Mondjuk én tágban nem tudok elélvezni így nem lennék együtt olyan nővel akinek alapból ennyire tág.
2021. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Egyik exem nagyon vékony, magas lány. Hallod, olyan szűk volt, pedig én 5. pasija voltam, meg alaposan felizgattam, de 2 ujjam alig fért be. Érdekes, mert a farkam 4,4 cm vastag, az meg könnyen becsusszant neki gumi nélkül. F
2021. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"szép tág vagy simán becsusszannak az ujjaim" ezen miért kell megsértődni?

Ebben semmi bántó nincs!

2021. ápr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a bajotok soknak, hogy olyan "berágósak" vagytok, meg puffogós sértődősök.
2021. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#5 Az a jó
2021. júl. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!