Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha olyan barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha olyan barátnőtök lenne, aki nagyon szívesen kielégít titeket akárhogyan, ahogy kéritek, de nem várná el, hogy ti viszonozzatok neki bármit is, akkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nyilván ha konkrét vaginális közösülésről van szó, az nem csak számotokra kielégítő (optimális esetben), hanem számára is, de most azokra a dolgokra gondolok, amik kifejezetten az ő élvezetéről szólnak. Tehát pl. nem várná el, hogy izgassátok kézzel, hogy kinyaljátok, hogy csókolgassátok, vagy bármi hasonló. Nincsenek ellenére ezek a dolgok, amolyan bónuszként tekint rájuk, de semmiféle negatív következménye nincs rátok nézve annak, ha ti nem adtok neki cserébe semmit pl. egy-egy random szopásért, análért, fétisjátékért vagy akármiért.

2021. ápr. 1. 05:54
A kérdező szavazást indított:
Örülnék, hogy ilyen kényelmesen és sokféleképpen kielégülhetek. Amit nem vár el tőlem a nő, azt nem csinálom, hiszen nem múlik rajta a kapcsolatunk.
Rendszeresen kedveskednék neki én is nyalással/ujjazással/erogén zónáinak az izgatásával/akármivel, hogy örüljön.
A kedvemtől függne, ha "olyanom lenne" éppen, akkor belevágnék a kényeztetésbe, de nem érezném szükségét annak, hogy ebből rendszert csináljak.
47 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen csajom aki pl szívesen elégített ki orálisan és nem várt el semmi viszonzást, persze ha nem volt hozzá kedvem nem "adtam" cserébe semmit, de ilyen nem igazán fordult elő..:D
2021. ápr. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Áldanám az önzetlen lelkét de akkor is próbálnám viszonozni.
2021. ápr. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért én csak próbálkoznék, de nyilván sosem erőltetem ha van párom hogy mindenképp jusson a csúcsra minek stresszeljem..
2021. ápr. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki sem bírnám, hogy ne nyaljak!
2021. ápr. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyesmi a helyzet és nekem rossz. szükségem lenne rá, hogy meglegyen a kölcsönösség és sikerélményem legyen. az nem jelentene gondot, ha sok önzetlenséget tapasztalnék, de fontos, hogy kívánjon. időszakosan alacsonyabb libidó önmagában nem gond, a frigiditás komoly problémát jelentene (viszont ebben az esetben, szerelemből talán működhetne, amit leírtál).
2021. ápr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Én olyan barátnőnek örülnék aki benne lenne egy nő, több pasi felállásban.

F35

2021. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
"Megerőszakolnám" kézzel, szájjal, nyelvvel....
2021. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Kíváncsi lennék egy ilyen ismerettségre, kapcsolatra.

48Ffi

2021. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem teljesen egyértelmű: én is igyekeznék mindig örömet okozni neki. Amúgy a "random orál" nagyon hiányzik, évek óta nem volt.


Főleg úgy, hogy ébredés után. Szex után már valahogy nem ugyan olyan érzés, ha lepippantanak :((

2021. ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!