Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtalálta anyám a vibrátoroma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálta anyám a vibrátoromat és most fenyeget, hogy kidob otthonról. Normális ez?

Figyelt kérdés
Sajnos kénytelen voltam tavaly októberben haza költözni, mert csődbe ment a cég ahol dolgoztam. Nem tellik albérletre. Erre anyám mint kisebb koromban mindig elkezdett kutakodni a szobámban. Keresi mindig az indokot az össze veszésre. Ma a barátaimmal elmentem kirándulni. Mire haza értem az fogadott h anyám egy zacskóba bele rakta a vibrátoromat és azt mondta ő ilyen dolgot nem tűr meg a lakásban. Menjek inkább dugni de ezt nem tűri meg. És most ki kellett dobom vagy mehettem az utcára. 23 éves nő vagyok tehát nem kicsi tini. Ráadásul nem tervezek itt élni, de munka nélkül nem tudok megélni. Mással volt hasonló eset?
2021. ápr. 9. 23:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Remélem ez nem komoly. Ez egyáltalán nem normális. Amint lehetőséged van rá költözz el.
2021. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát én se teljesen fogtam fel a dolgot. De már emiatt attól is tartok h az egész családnak el mondja... Normális helyen volt a táskámban nem szem előtt. De ez most le sokkolt.
2021. ápr. 9. 23:38
 3/18 A kérdező kommentje:
2-es köszi kihagynám. Nem viccből írtam ezt ki
2021. ápr. 9. 23:41
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
Hallgass anyukàdra. Lehet azért mondta hogy keress egy kis pénzt a konyhára.
2021. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
komikus hogy turkált nálad... még jobban,hogy ezt előhozta...
2021. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Van olyan anya, aki nem nevezhető szülőnek. Na, a tiéd sajnos erre egy jó példa.
2021. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem volt sose jó viszonyunk. Nem én vagyok a kedvencke a családban
2021. ápr. 9. 23:51
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Cserélj zárat a szobás ajtaján és zárd be ha elmesz otthonról. Idióta az anyad már ne is haragudj. Privát dolgaid közt kutat...
2021. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyon komoly.
2021. ápr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nálam kattanna a malicious compliance mód, és egyik pasit a másik után hoznám szobára ^^
2021. ápr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!