Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám megtalálta a vibrátoroma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám megtalálta a vibrátoromat?! Bár szóba nem hozta mégis kellemetlenül érzem magam, hogy nézzek a szemébe?

Figyelt kérdés

Egy hétig nem voltam itthon (fősuli,koli miatt).A vibrátorom szekrényem legalján volt, becsomagolva. Mellette egy enyhén lenge fehérnemű (intim kivágásokkal).Anyámra rájött a pakolhatnék, és végül a szekrényemre is sor került, bár nem értem miért turkál a holmim közt...Nem tudom mit gondol, arról hogy élek-e már szexuális életet vagy h önkielégítek-e, erről ugye nem szokás nálunk beszélni.

Nem tudom hogy kezeljem a helyzetet, főleg mivel ő meglehetősen konzervatív.


2014. szept. 12. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
koze hozza semmi :)
2014. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hozd szóba és ennyi.
2014. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

amíg nem szól semmit te se szólj semmit.

hány éves vagy?

2014. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hozza szóba, akkor elfogadja. Lehet ő is csinált ilyesmit a te korodban. :)
2014. szept. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
20 vagyok.És tudom hogy nincs ebben az ügyben semmi abnormális, csak szerintem még mindig a "pici kislányának" néz. Pedig már rég nem vagyok az.
2014. szept. 12. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érezze magát szqrul ő. Ha tényleg olyan konzervatív, egye a fene, hogy neki ez nem adatott meg (rejtsd új helyre, nehogy kipróbálja, bár lehet, hogy már késő).


Mindig megdöbbenek, amikor szülő a nagykorú gyereke holmijai közt elkezd pakolászni, rendet rakni.

2014. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy csak kipróbálta
2014. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nyugodj meg, majd a legrosszabb időben a legkellemetlenebb pillanatban fölhozza :D

tételezzük föl hazamész a fősulis srác ismerősöddel akivel nagyon jóba vagytok, hogy bemutasd, erre a pénteki vacsinál tutira szóba jön a vibrátor megtalálásának legendája.

2014. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 start antal válasza:
0%
Egy békés napon, mielőtt még Ő hozná szóba, mutasd meg neki, hogy milyen játékszered van és kedvesen magyarázd meg neki, hogy hogyan müködik, mire jó, és ajánljad neki, hogy próbálja ki. Ő is nő. neki is jól fog jönni egy kis finom élvezet. Ha nem maradi akkor legfeljebb nevet rajta, de (és) a probléma meg van oldva.
2014. nov. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!