Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy 24 éves létemre még sosem nyaltam puncit?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok szűz, több lánnyal is voltam, de a nyalást valahogy egyik sem hagyta, így izgulok kicsit, nem tudom hogy kell...


Még friss a kapcsolat, hivatalosan nem is a barátnőm még, egyetlen alkalommal szexeltünk. Nekem jó volt, neki közepes...


De csak Ő orálozott, meg aktus volt.


De azt már jelezte, hogy neki nagyon fontos a nyalás, illetve azt is hogy szűzzel nem jönne össze.


Félek, hogy félreértés lenne belőle ha mondanám.


De ha nem mondom, akkor is gondolom észrevenné, hogy még nem nyaltam... Nem?



2021. ápr. 10. 01:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem venne eszre valoszinuleg
2021. ápr. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem venné észre. Azt látná, hogy rossz a technikád, mondatod, hogy a korábbi lányok nem nagyon szerették, kesz.

Nem kell részletezni.

2021. ápr. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Sok férfi elég bénán nyal először, úgyhogy nem venné észre. Majd belejössz, ne aggódj. :)
2021. ápr. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Mindig a férfiak a hibásak, hogy bénán nyalnak, véletlenül sem az a gond, hogy egyik csaj csak lassan szereti, másik csaj úgy szereti, ha nyalod mint egy kiskutya, gyorsan, tövig, a harmadik pedig nem is engedi, mert undorítónak tartja. Persze mindezeket el sem mondjátok, még ha kérdezzük sem, csak simán bénák vagyunk :D
2021. ápr. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#4: nem írtam, hogy a férfiak a hibásak :) Először lehet, hogy bénák, de idővel belejöhetnek, ha odafigyelnek a lányra.

Abban teljesen egyetértek veled, hogy ha a lány nem mondja, hogyan jó neki, akkor a fiú nem fogja magától kitalálni, mert nem gondolatolvasó

2021. ápr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Ne mondd el neki! Esetleg ha tartasz attól, hogy béna leszel, elmehetsz előtte párszor prostihoz a nyalást gyakorolni.
2021. ápr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Nana, egy dolgot ne csináljon soha senki: prostit nyalni.
2021. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A hetes jól mondja😄.Ha nem érzel rá elsőre az sem baj szerintem,szerintem ha látod rajta hogy nem volt neki elég jó akkor kérdezz hogy mi az ami neki jó ennyi.Ha neki annyira fontos a szexben az hogy mennyire jól nyalja ki valaki akkor mondja el hogy neki mi az ami bejön.Ha meg ezért szakít akkor nem kár érte.35f
2021. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kerd meg h iranyitson

Mert h nem tudod h neki hogyan lenne jo. Leven mindenkinek mashogyan kellemes.

2021. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Na szóval. 🤣😂


Nem fogja elmondani, hogy jó neki, mert nem tudják megfogalmazni, ez tapasztalat.


Figyelni kell a reakciókat, ők is ezt írják mindenhol, és így is van.


Szerintem tényleg nem tudják megfogalmazni... Vagy nem is tudják, hogy jó, csak azt, hogy na, most ez az volt.


Nincs ezzel baj, de ellenben nekünk pasiknak azért frusztráló, hogy jól teljesítsünk, mindenféle segítség nélkül🤣😂

2021. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!