Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok látszik az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok látszik az ha egy fiúnak nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Elég sz@r helyzetben vagyok mert még nem volt barátnőm emiatt kicsit tartok a lányoktól, meg nem is tudom hogy kell ismerkedni. Sokan 17-18 évesen panaszkodnak hogy nem volt még senkijük, de én már 24 vagyok!

Gáz egy ilyen fiú, adnátok esélyt neki?

Én már azt érzem sosem lesz barátnőm. Azt sem tudom hogy kell csókolózni.


2021. ápr. 10. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen, látszik.

Csak akkor adnék neki esélyt, ha nem sajnáltatja magát, magabiztos lenne, nem lenne önbizalomhiányos, nem lenne gátlásos. De ha ilyen kis tutyimutyi akkor nem lenne esélye.

2021. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nyugodtan menj el prostihoz...

Sajnos a nők ezt, hogy nem voltál még csajjal megérzik és elitasítanak emiatt...


Ha valaki nem egy adonisz pszichopata már 15-16 évesen, akkor nem sok esélye van...

Ugyanis a mai 14-15-16 éves lányok is 25-30 éves magabiztos férfiakkal veszítik el a szüzességüket, mert “sokkal érettebbek a koruknál”, később meg Ők “nem tanítgatnak lúzereket, Ők is élvezni akarják a szexet” és ezért nem kezdenek szüzekkel...

2021. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Minden fiú adonisz pszichopata, aki szexelt tinikorában 😂
2021. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az "aki adonisz és nem pszichopata" akart lenni 😄
2021. ápr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

#4. Nem.

A pszichopaták nagyon sikeresek a nőknél...

Minél alacsonyabb egy pasiknak az empátiája, de minél jobban érti az érzelmi folyamatokat és minél dominánsabb, annál sikeresebb a nők 90 százalékánál.

2021. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Oké, ott a pont...én a pszichopata alatt az elkábítós sorozatgyilkos típusra gondoltam. :D
2021. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Az én férjemnék sem volt előttem párja, nekem igen. Annak ellenére hogy én voltam a tapasztaltabb,-nem esett le,mert nem kötötte az orromra. Nem sajnáltatta magát, nagy volt a dumája, minden klappolt vele. Nálunk inkább az első "csóknál" derült fény a dologra, legalább is anno kamaszként mondtam neki kaphat 1 puszit, persze én csücsörítettem nagyban, mert erről volt szó, ő meg csókra készült azt a fél fejem tiszta nyál lett. Ennyi volt az össz "hibája" de már akkor nevettem rajta nem hogy évekre rá. Első együttlétnél sem lehetett semmi különbséget észrevenni,-legalábbis nála. Az évek alatt meg egyre "mocskosabb" lett magától is.. :)
2021. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

#7. Ezt mondom, neked is az a vonzó, ha egy pasi “nem köt mindent az orrodra” vagyis hazudik...

Meg ha “nagy a dumája” (pfejj!).

2021. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Hát ez szörnyű. Az önsajnáltató gyűlölködő lúzerek bezzeg nem tetszenek a nőknek. Érthetetlen.
2021. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!