Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vastag Csaba barátnője tényleg...

Vastag Csaba barátnője tényleg Görgényi Fruzsina? Valahogy egyik képükből, megjelenésükből sem látszik az az energia, ami pároknál szokott.

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 10:33
 1/8 anonim válasza:
Csak kamu , valójában a Lénárt Évi a csaja csak biztos szégyelli hogy egy ezoterikus csajjal jár.
2019. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Rengetegszer láttam már ezzel az Évivel csókolózni csak hát a menedzsment mit szólna,ha egy jósnő lenne a csaja. De a Fruzsina se a legjobb választás egy kapta fa a két csaj hiába színésznő a Fruzsina Csabi ezzel is leégeti magát.
2019. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nincsenek együtt.
2019. júl. 20. 17:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek mind nem igazi barátnők..
2022. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most találtam meg ezt a kérdést. Engem baromira nem érdekel a VCS és le.rom, hogy kivel van. De nem gondoljátok tán, hogy a Lénárt Évi, akit nem is tudtam idáig, hogy létezik, normális, meg pszichológus? Most néztem utána, b.sszus, ilyen ronda nőt az életemben nem láttam, nem éjszaka, de még nappal is ijesztő. Látszik, hogy nem is 100-as. Nem hinném, hogy valaha Csaba szóba állt volna ilyen nőkkel. Ha igen, akkor valami nagyon nem stimmel nála sem, nagyon meglehetett szorulva. Ez egy beteg nő lehet, ugyanúgy, mint az a másik. És ne haragudjatok már, de egy napon említeni Görgényivel, vagy Bors Katával, azért az nonszensz.
2022. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: Nem azt szégyenlli, hogy ezoterikus, hanem azt, hogy ijesztően ronda. De nem is hiszem, hogy valaha ilyen nőhöz lett volna köze. Ennyire ocsmány ízlése nem lehet Csabának.
2022. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt ki terjeszti amúgy? Nem csak 1 kommentelő? Többen is ezt állítják?

Én is megnéztem, és tényleg ijesztő, és igen látszik h nem stimmel vmi nála.

2022. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez még egy 2019-es cikk, nem is tudom miért válaszoltam rá. Talán azért, mert idegesítő, hogy úgy érzem egy diliházba tévedtem, és pszichiátriai betegek írogatnak ide.


Lehetett volna bárki más is, nem pont VCS, de nehezen viselem, mikor vannak emberek, akik ennyire nem normálisak.

2022. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!