Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy működőképes "baráts...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy működőképes "barátság-extrákkal" kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy hölgyismerősöm, akivel az utóbbi időben sokat beszélgettünk Messengeren. Majd vendégül láttam, és hát szexbe torkollott a találka...

Már előzetesen, a csevegéseink során jeleztem, hogy komoly kapcsolatra nem állok készen, illetve ma az aktus után kölcsönösen megegyeztünk abban, hogy "barátság extrákkal" kapcsolatunk lesz. Néha összejárunk, nemcsak dugni, hanem kávézni, filmezni, beszélgetni. Szimpátia megvan köztünk, de komoly kapcsolatot sem Ő, sem én nem akarunk, egymással pedig főként a köztünk lévő 13 év korkülönbség miatt nem. (A hölgy nemrég 50 éves, én 37 leszek 1 hónap múlva.)

Miként működhet ez és vajon mennyi ideig? Mire ügyeljünk, hogyan küszöbölhetjük ki az érzelmeket? Mindketten sokat csalódtunk és sérültünk a korábbi párkapcsolatainkban.

Köszönöm előre is az építő jellegű tanácsokat, tippeket.



#szex #Barátság extrákkal #érzelmek nélkül #Csak érezzük jól magunkat
2021. ápr. 10. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem létezik hosszútávon
2021. ápr. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

"hogyan küszöbölhetjük ki az érzelmeket"


ettől felfordulok :D hát eleve amiatt jártok össze mert érzelmeitek vannak bakker. nem értem az embereket. ha ennyire száraz érzelemmentes szex kell az még egy guminővel se lehet mert ha az vonz és jó vele az is már érzelem.

2021. ápr. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem kb 13 éve csak ilyen kapcs.-im vannak.

Igenis tud működni, nem kell mindig mindig mindent kielemezni és beskatulyázni, hogy ez ilyen, vagy olyan kapcsolat. Nem mindegy minek hivjuk ? Jo és kész, addig ameddig és kész. Ilyen egyszerű.

A házasságot is annak hivják és az is x ideig működik és jo, amikor meg nem, akkor elválunk, neeeem ?

2021. ápr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Elvárások és kötelességekkel telitett kapcsolat, az ugy szar ahogy van. Aki meg benne marad, meg is érdemli.
2021. ápr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Hosszú évekig is eltarthat egy ilyen kapcsolat, nyilván tőletek függ meddig marad meg az érdeklődés stb

Hogyan előzzétek meg az érzelmeket? Részemről én azt gondolom ha ennyi energiát kell beletenni, erőlködni, hogy ne érezz valaki iránt az rég rossz. Ha annyira minden klappol, olyan személyiség és a szex is jó vele minek kéne erőszakkal az érzelmek útjába állni? Akkor legyetek együtt, alakuljon ha tud. Én eleve nemkezdek olyan iránt érzelmeket táplálni, aki személyiségre nem vonz, nem illünk össze, nem érzem magam vele felszabadultnak vagy nem tudunk őszintén és nyíltan kommunikálni stb. Ha egyikőtök se akar semmit a másiktól az nem fog megváltozni csak úgy. Persze ha következetes, értelmes ember vagytok.

Nekem a leghosszabb ilyen kapcsolatom 3 évig tartott. Nekem azért ért véget szinte az összes szexkapcsolatom, mert elkezdtek belémszeretni. Mivel én tartottam magam az eredeti felálláshoz, nyilván nem tudtam ezt viszonozni. Elég irritáló tud lenni, mikor felnőtt emberek nem tudják kordában tartani az érzelmi kilengéseiket meg nem tudnak következetesek lenni, de hát ez sajnos gyakori. Akkor viszont nem tudsz ellene tenni semmit

24N

2021. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"hogyan küszöbölhetjük ki az érzelmeket? Mindketten sokat csalódtunk és sérültünk a korábbi párkapcsolatainkban."

Azért nem akartok kapcsolatot, mert eddig, a múltban, még nem sikerült?

Attól még nem kéne elfojtanotok az érzelmeiteket, és érzelmek nélküli, filmnézős szexrobottá válnotok.

Ebből akármi lehet, még akkor is, ha egyelőre még nem. "hogyan küszöbölhetjük ki az érzelmeket?"...

2021. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!