Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitott kapcsolatban lévők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolatban lévők! Mennyire lehet boldog vagy működőképes egy nyitott kapcsolat? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból tettem fel a kérdést, mert egy erről szóló cikkre bukkantam a neten az előbb. Én biztosan képtelen lennék rá, féltékeny típus vagyok...

Viszont aki ilyen jellegű kapcsolatban él, nagyon kíváncsi lennék a véleményére, tapasztalataira, mert érdekes téma mindenképpen ez!

21/L


2018. ápr. 6. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi benne számodra az érdekes?
2018. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismertem egy házaspárt, akik így éltek (főnököm volt). Elvoltak, szerették egymást. Csak egyszer a csávó autót vett a csajának, na ez kiverte a biztosítékot otthon. De tudtommal, utána is folytatódott ez a nyitott házasság. Már így közel a 60-hoz,nem igen csinálják, de a házaspár a mai napig együtt van.
2018. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem volt egy 6 éves kapcsolatom kb.a második évtől nyitottunk, ami úgy kezdődött hogy rájöttem, hogy találkozgat kedvesem az ex-ével. Cáfolhatatlan bizonyítékom volt egy megnyitva felejtett email fiókból, így vadászni kezdtem és néhány hét múlva összehoztam életem első (és utolsó) megcsalását, ahol fotóztam párat, úgy hogy a partner személyazonossága ne látsszon, viszont én felismerhető legyek. Csak az elvakult bosszú vezérelt, egoista sértett phöcs voltam. Nehéz volt szó nélkül hagyni , de így éreztem kellően mélyre szúrónak a bosszúmat.Mikor a fotók már megvoltak egy együttlét alkalmával mikor hátulról kedveskedtem páromnak szorosan megfogtam két kézzel a csípőjét és aktus közben azt mondtam: szerdán nem az uszodában voltam, hanem megcsaltalak. Arra számítottam hogy karmolni fog vagy le akar lökni, de rászorított a szerszámomra és azt kérdezte kivel? Erre nem számítottam, de elmeséltem beteges részletességgel és mindkettőnket végletekig felizgatott az egész. Aktus után mosolyogva bámulta a plafont és azt mondta ez neki élete top 10-es orgazmusai közt volt. Mondtam, hogy nekem is, de a virágboltos is. Ekkor terítettem a lapjaimat, volt sírás, vita, veszekedés. Majd békülés és megígérte, hogy tényleg lezárja az ex-et.

Akkor jöttem rá, hogy nem is akarom a lezárást, és ő sem :)

Lefektettünk néhány szabályt, tudtuk mikor hol és kivel van a másik, részletesen beszámoltunk a külön töltött programokról, de a féltékenység hol egyikünkbe hol másikunkba bele-bele mart, de sok beszélgetéssel jó szinten sikerült tartani a kapcsolatot, egy osztrák swinger clubba is ellátogattunk, de egyikünk sem akarta látni a másikat akció közben mással így ez nem lett rendszer, pedig az sem volt rosz. A vége az lett, hogy aláírt egy USA-kiküldetést 5 évre a cégével de velem már csak a kész tényeket közölte, így lett vége. Azóta hagyományos házasságban élek 15 éve. Nekem hiányzik a "genetikai változatosság" de a nejem ilyen jellegű nyitást nem szeretne, viszont a lányos játékok iránt érdeklődik.. Üdv. :) 43F

2018. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány szabály, amit mindketten betratunk, így igazából szinte eszembe sem jut, hogy a párom alkalmanként mással is van és szerintem ez fordítva is így van.

Nem mehet a közös idő rovására, tehát ha megbeszéltük, hogy elvisszük a gyereket az állatkertbe, vagy együtt ebédelünk, vagy akármi akkor egyikünk sem mondhatja le az utolsó pillanatban, csak mert a szeretője épp ráérne.

A szerető egy másodrendű személy, nem teheti be a lábát a közös házunkba, nem zavarhat közös program alatt, és maximális diszkréciót várunk el.

Nem beszélünk róluk, nem osztunk meg közös élményeket, és nem jelentjük be, hogy ha találkozunk/találkoztunk velük.

Ez nálunk kb 3 éve így működik és nagy jó.

2018. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló: azért tartom érdekesnek, mert a monogámia az, ami társadalmilag elfogadott, viszont lehet, hogy ha nem így alakult volna ki ez az egész, most mindenki boldog nyitott kapcsolatokban élne. Illetve azért is érdekes, hogy más, akinek működik, hogyan gondolkozik erről, ugyanis én elképzelhetetlennek tartom a magam részéről.


Köszönöm a megosztott tapasztalatokat!

2018. ápr. 7. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!