Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszvastagság szülés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszvastagság szülés után igaz fontosabb?

Figyelt kérdés

29 éves szűz férfi vagyok, de gondolom egy szűz 17-18 éves lányka aki fél megujjazni magát nem igényel 4,5 cm-5 cm vastag dákót.

Szülés után szerintem inkább fontosabb a vastagság, mert gondolom a babától kinyúlik a vagina???

Nem sértegetni akarok csak szűz vagyok és érdekel a profik véleménye!



2021. ápr. 11. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Neked milyen hosszú és milyen vastag?
2021. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után pár héttel regenerálódik, nem változik semmi.
2021. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Szia! A nők többségének a mérettel kapcsolatban a vastagság számít. Független attól, hogy szült-e vagy sem. Szülésnél nyílván kitágúl de nem marad úgy. Egy 4.5-5cm vastag péniszt ugyan úgy érzik magukban. De van intim torna, amivel rá lehet segíteni. Az sem mindegy, hogy lett összevarva. Van olyan nő, aki szülés után szűkebb mint előtte. Olyan is van, hogy szülés előtt, nem volt képes hüvelyi orgazmusra, szülés után pedig igen:))
2021. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Kérj apás szülést és adj egy 20ast az orvosnak amikor a gátmetszést varrja össze, hogy rakjon még rá 1-2 plussz öltést. 😉
2021. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 cm vastag de nem gondolnám vékonynak
2021. ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 4,3 körül van, és félek, hogy ez egy Nőnek nem lesz elég vastag szüléstől függetlenül, mert elég sok olyan Hozzászólót olvastam, akinek -elmondása szerint - 5 cm vastag...
2021. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogsz nőhöz jutni, akkor meg nem mindegy?
2021. ápr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!