Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülés után mennyivel,és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után mennyivel,és milyen irányban változik meg a szexuális élet?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra hogy volt-e akinek tágabb lett a partnere,esetleg kevésbé találta már utána vonzónak. :)

Öszinte válaszokat várok.



2020. okt. 15. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Apás szülés volt. Utána is ugyanolyan vonzónak találom. A nyalástól sem ment el a kedvem 😄. Nem lett tágabb. Egy ideig éreztem a varrás helyét. Ennyi.
2020. okt. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ugyanolyan volt évekig, mert császáros szülés volt.

Mostanában viszont kissé meghízott, nem ad magára annyira, és a libidója is csökkent. Szóval mostanában nem az igazi...

2020. okt. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Egy grafikonnal így tudnám jellemezni:


‾ ‾ ‾ ‾ ‾\_______

2020. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Változó... van ahol a feleket összeköti a kicsi és még aktívabbak lesznek, máshol meg belelaposonak, szürkülnek a kapcsolatba - na ott rosszabb lesz. A libidó nem "önmagában" van, hanem a két ember közötti érzelmi kapcsolat hőfoka határozza meg.
2020. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Szülés után kb 2 hét és visszaáll a nő alaphelyzetbe. Ha a súlyára vigyáz, fél év után már nem is látszódik, hogy szült, majd szoptatás után teljesen visszafogyhat.

Szóval a szülés nem befolyásolja ezt, a testúly igen.

2020. okt. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

mint punci érzés, tágasság, nulla változás. Az elején fáradtabb volt, az izmai nem voltak olyan feszesek, de az pár hónap után visszament, de maga a szűkösség, az nem változott, sőt, néha szűkebbnek is éreztem.


vonzóság, na hát maga a fizikai oldalt nézve, igen, változik. Persze ez sokat nem számít ha szerelmes vagy, de tény, hogy felfedezhető a szülés jeleit a nő testén és soha nem lesz olyan a teste mint egy 16 éves sportos lánynak.

De ugyanúgy egy 40 éves pasin is látszik, hogy 40 éves, hiába sportos és izmos, egyszerűen látszik

2020. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Én szűkebb lettem ugyhogy síkosítót használunk. Illletve az első 2 évben alig volt szex a gyerek után, ha volt szabad 20 perc azt inkább alvassal toltottuk. Nem hangzik jól de tenyleg nagyon rossz alvó volt a gyerek. Utána pedig a felszedett kilók miatt nem kívántuk egymast. Mióta dolgozom visszafogytam, visszanyertem ah energiám, az életkedvem, azóta a szex is jó de síkosító az kell.
2020. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

↘️

⬇️

⬇️

🔚

2020. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Apás szülés volt de nem lett sérülésem ezért varrni sem kellett. A szex teljesen ugyanolyan mint előtte volt, ahogy az orvos rábólintott már meg is próbáltuk de nehezen álltuk meg azt a 6 hetet.
2020. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Apás szülés volt, a varrás jól sikerült, semmilyen különbség nem volt előtte és utána sem, nem lett tágabb, a kilók is vissza mentek, kevés striája a csipőn megmaradt, de ez nem gond! Tény hogy a nő a terhesség első hónapjaiban átalakul, a csipője, a medencéje, de ez normális és a nejemnél sem volt másként. Viszont a ciklusa csak fél év után állt vissza tökéletesen, így ezzel kellett csak vigyázni.
2020. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!