Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a mellméret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mellméret csak a nőknek számít, a férfiaknak egyáltalán nem? (Nyilván nem az extrém kicsi meg extrém nagy)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 19:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez így ebben a formában nem igaz. Tény, hogy a férfiak többségének az összkép számít, a forma, az arányosság, de vannak mellőrült pasik is akik a minél nagyobbat szeretik.
2021. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Már hogyne számítana? Nem kizáró ok a kicsi mell, de a legtöbben imádjuk a nagyobb kebleket.
2021. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

Akiknek szamit az le van pontozva.

Akkor minek a kerdes.

2021. ápr. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%

Na jó, én is válaszolok, nem érdekel a "pontozás", ez az őszinte.


Eddig kismellű barátnőim voltak, tehát nem ez alapján választottam.

Igen, bejön a nagyobb mell, de miért ne jönne be, ezt nem én irányítom.

Nem, nincs bűntudatom emiatt. És amíg azt látom, hogy a pasik 90%-a szó szerint vergődik, hogy találjon lányt, vagy amíg ez a szánalmas felállás, mint ami a Tinderen megy (hogy a mellétől függetlenül egy lánynak napi 10en ugyanúgy írnak, míg ő 9nek ebből nem fog válaszol, mert beleszarik) addig nem is lesz. Ráadásul amíg itt naponta 20 szerencsétlen farok komplexusos kérdés van, addig hadd ne sajnálkozzak egy "mell kérdés" miatt. Szerintem ezzel az egy dologgal küszködhet a másik nem is, amin nem tud változtatni és kénytelen elfogadni, de Magyarországon, a XXI. században nem kell félteni a lányokat szerintem.

2021. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
57%
#14 Ráadásul a nő tud változtatni a mellén, ha nagyon akar.
2021. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

#15

Hát, nyilván azért az nem ugyanaz. Én csak azt mondom, legyünk korrektek, ha a fiúk is lehetnek kisp.csűek, a lányok is lehetnek mell nélküliek. Az nekem nem működik, hogy csak az egyik a csúnya szemétség, a másik pedig vicces meg lúzerség. Másrészt miután egy ilyen kérdésre ír 15 kiéhezett pasi, hogy neki mennyire bejönnek a kis mellek, így nem látom a problémát. Szóval szerintem lehessen szeretni a melleket és ne legyen tabu ezt megvallani, vagy majd térjünk vissza rá ha kicsit komolyabb lesz, például amikor nem kap egy lány 10 privátot egy kommentjére úgy hogy még azt sem tudják hogy néz ki, csak azt, hogy "xy /L".

2021. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem ehhez az utolsóhoz:


Apró, szinte nem is létező mellel lehet valakinek szexuális élete. Ugyanilyen férfi adottságokkal nem.

(Nem, nyalással, ujjazással "pótolva" nem szexuális életről beszélünk, legfeljebb annak illúziójáról).

A mellnek nincs gyakorlati funkciója a szexben, a hímtagnak van.


Továbbá, ezen nyílvánvaló különbség mellett: a mellméret egyébként változtatható. A hímvesszőé nem.

2021. ápr. 12. 16:19
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
Inkább ne legyen melle egy lánynak, akibe szerelmes vagyok, minthogy szilikonja legyen. Szeretem a nagy ciciket, de párválasztásnál nem figyelek erre, ugyanúgy fogom imádni az icipici melleit is. És ettől lehet ugyanolyan szenvedélyes a szex, de ha pl nekem nagyon kicsi lenne a farkam, az már kompromisszum. A pénisz és a punci elsődleges nemiszerv, a mell csak másodlagos nemi jelleg.
2021. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem érzem fairnek az eddigi megközelítést a "férfiak vígasztaljanak, nyugtassanak, elfogadjanak" elváráshoz, ezen a pályán. Pedig én a szilikonmellet (amit írtatok) még meg is értem, hogy egy nőnek nem megoldás, de ezen a kérdésen szerintem nem múlik.
2021. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%

ismerkedésnél igenis számít nekik a mellméret

engem például messziről kerülnek a nagy mell pártiak szerencsére

2021. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!