Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap fogunk először találkoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap fogunk először találkozni a pasimmal, és én még szűz vagyok, sose szexeltem, most viszont biztos fogunk. Viszont félek, bírni fogom?! Ha nem bírom és leállítom az nagyon kínos lenne?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Ne tegyél olyat, amit nem szeretnél!

Nincs olyan, hogy kínos vagy nem kínos, ez két emberről szól! A kommunikáció mindennek az alapja, beszéljetek meg.

2021. ápr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Még nem találkoztatok,de már a pasid?
2021. ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Ez nekem valahogy nem ér össze😅

Sose találkoztatok, de már a pasid (?) és BIZTOS, hogy le is fekszetek (?)

Ez a faszi nem a pasid, csak ki fog használni, erre nem gondoltál még?😀

2021. ápr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Az kínos ha a pasi nem veszi észre meddig mehet el, milyen ritmusban, erővel, sebességgel csinálja hogy neked jó legyen. Nem neked - neki kínos.
2021. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Sok sikert kívánok az aktushoz, bírnod kell mindent amire csak vágysz.
2021. ápr. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Manapság ez így megy? Meg csak 23 vagyok de ezek szerint, le vagyok maradva. Holnap találkoztok először, már a pasid és tuti lesz szex is?! Az igen, kiskezit csókolom.😀
2021. ápr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Jön ez neked érzésből? Erre vágysz?


Azért szerintem gondold ezt át, ha valóban az első találkozásotok.


És nem csak amiatt, hogy ha az első személyes találkozásnál a szexre hajt, akkor valószínűleg az utolsó is lesz.

2021. ápr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!