Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Anális szex esetén is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Anális szex esetén is lehet szenvedélyesen szererkezni vagy, ha anál van akkor az nem lehet szeretkezés?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 08:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es:

Senki se állította, hogy nincs anális orgazmusa egyes nőknek. De ne ringassuk magukat ilyen tévhitekbe, ez az orgazmus tényleg ritka.

A férfiaknál ott a prosztata. Ezért nem panaszkodnak, mert elérik úgy is a gyönyört. De nőknél konkrétan nincs ott semmi.

2021. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11. Korábban olvastam válaszokat, miszerint csak a partnerük élvezetét élvezik az análban akik már próbálták. Legalábbis ott annál a kérdésnél minden lány azt írta.

Meg bár saját tapasztalatom nincs, mert konkrétan análban még nem volt részem, de párom ujja rendszeresen jár arrafelé. És csak akkor élvezetes, ha vagy izgatja közben a csiklómat is, vagy hüvelybe is beugrik egy-két ujjával. De ha csak a popsiban van, az semmit nem nyújt.

De írtam is, ha tévesek a válaszokban olvasottak, akkor sztornó.

2021. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én értettem félre a kérdést, de szerintem nem az orgazmus volt a lényeg a romantikus szex közben, hanem, hogy mi számít romantikusnak.

Akkor az orál szex se lehet romantikus szexnél, mert azt is csak az egyik fél élvezi.

A szex lényege, hogy egymást kielégítsük. Ha nekem az anál nem okoz fájdalmat vagy kellemetlenség, akkor szerintem belefér, hogy a páromnak így okozzak örömöt gyengéd körülmények között.

2021. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Szerintem lehet így is szeretkezni. Én azt élvezem, ha szépen lassan kihúzza és újból beteszi. Pár ilyen mozdulat és végem.

Nő léttemre lehet, hogy prosztatával születtem.

Análnál mindig van orgazmusom, és ezt a párom is tudja, hogy ez mindig siker.Kivéve kutyapózban, azt nem szeretem a sima szexben se.

2021. máj. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet.

Nekünk megy, nekem nem kell semmi olyan baromság szeretkezeshez mint a 3-asnak, sőt hideg futkosna a hátamon H gyerhya meg egyebek. Nálam nem ettől lesz a szeretkezés szeretkezés

2021. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!