Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők, akik képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik képesek 5-10 perc alatt is orgazmusig jutni, vagy mindenkinek fél óra kell minimum?

Figyelt kérdés
Nem zavar, értem én hogy a nőknek sokkal több kell. De néha kicsit már frusztráló, hogy 20-30 perc intenzív nyalás vagy ujjazás kell minden csajnak, akikkel összehozott a sors eddig. Örömmel csinálom, de azért frusztráló, hogy nekem töredéknyi idő kell, hogy elmenjek, a lányoknak meg mindig sokkal több kell.

2021. ápr. 12. 10:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
88%

"A nők bénák, példát vehetnének a férfiakról akik 2 perc alatt megvannak."


Ez kb. annyira értelmes megnyilvánulás, mintha én azt írom, hogy a férfiak példát vehetnének a nőkről, akik fél óránként is tudnak szexelni reggeltől estig.


Vagy példát vehetnének azokról a nőkről, akik egy óra alatt hétszer-nyolcszor el tudnak élvezni.


Csak a női logikámmal ostobának érezném magam, ha ilyet leírnék vagy gondolnék. Vagy legalább beismerném magamnak, hogy frusztrált vagyok. xD

2021. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
🙋🙋🙋
2021. ápr. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%
Ugyanez nálunk is, barátom viszonylag sokáig bírja, nekem több idő kéne de ugyanigy unjakb 30 perc után szóval esélyem sincs elmenni
2021. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
#31 ha nem lennél frusztrált, trigger-happy feminista, akkor tudnál értelmezni egy iróniát/viccet, és nem kezdenél keresztes hadjáratba ellene.
2021. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!