Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori fétis ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori fétis ez?

Figyelt kérdés

A kakis dolgok mennyire gyakori, h izgatnak vkit?

Elsősorban a férfiak körében gyakoribb, vagy a nők között is van, akit izgat?

Van olyan itt, aki próbálta is, nemcsak nézi mondjuk?

Mi az izgató benne számotokra?



2021. ápr. 12. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Max az ha nagyon nagyon be vagyunk indulva és a végén anallal zarnank akkor az hogy tidztitas nelkul legyek a csajban..

De amúgy nincs sok ember sztem akinek ilyen fetise lenne

2021. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

egy nagyon szép lány feneke akkor is izgató ha kakil.termeszetes és nagy bizalomrol tesz tanusagot,hogy ilyen közel enged magahoz megha zavarban is van

Tapasztalatból mondom

2021. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem eléggé izgat. Nem volt még semmi ilyesmi,de neten beszéltem 3-4 csajjal akit izgat a dolog..igen pasik talán hamarabb benne vannak..41f
2021. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy csajnak is jó érzes,ha érzi,hogy ennyire kivánják és a szegyenerzetete felülmulja az izgalom ahogy latja a pasijan,hogy elvezi
2021. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ti azt szeretitek, ha nézhetitek, ahogy a lány kakil? Vagy többet is?
2021. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
neni is izgi de kozben simogatni esetleg nyalni a csiklojat alulrol,ha negykezlab van:)
2021. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem izgat
2021. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem benne lennék többe is
2021. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézni. Látni. Ahogy megfeszül az ánuszrózsa miként próbál kinyílni, és kinyomni magából a kemény kakit.

Ami ágaskodik a popsilukon keresztül és kifele tör. Ahogy nyomja a lány kifele reflexből. Ahogy nyög- liheg, ahogy élvezi, hogy feszíti belül popsiját a kaki , amit végül előttem szül meg egyet kettőt pisszegő ánuszrózsájából... "Szülés " után szemérmesen /vagy kéjesen nézne szemembe, a helyzet a lánytól függ...

2022. febr. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!