Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csiklandozás fétis mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiklandozás fétis mennyire gyakori lányoknál?

Figyelt kérdés
Találkoztatok már valakivel akinek ilyen fétise volt?

2019. jan. 2. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

en igen es nagyon jol ereztuk magunkat :) marha nagy orom tudni, hogy vannak mas ilyen ''orultek'' is, mint en :D


amugy en meg tovabbra is nyitott vagyok erre. 23/f

2019. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez egy új őrület nálam, nemrég jöttem rá hogy felizgat az ilyesmi :D

27f

2019. jan. 2. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem túl gyakori sajnos. De én is a csiki imádók táborát erősítem :) 30F
2019. jan. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dianne Styles válasza:
A csikizéssel izgatás régen is egy erotikus forma volt. A nők talpát csikizték, hogy jobban felizguljanak. Szerintem semmi baj a csiki fétissel teljesen normális és még jobban lehet élvezni.
2019. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor már öten vagyunk.


Dianne Styles, tudsz erre forrást? Szívesen olvasnék erről részletesebben.


38/f

2019. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem eléggé :S nálam persze az, de az más téma
2019. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
engem már sokat csiklandoztak már egyébként fiatal korom óta, mindig hagytam sokszor élveztem is. Szerintem inkább pasik szeretnek aktivan csikizni
2019. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 - te lány vagy?


A csajommal mindig szoktuk egymás csikizni az előjáték alatt, de néha szex közben is.

Őt nagyon jól lehet, a talpán ha csak végighúzom egy ujjam, már kuncog, lehet finoman fokozni, ha jobban bevadulok, attól extázisba jön.

Aztán cserélünk, ő rám ül és az oldalamat csikizi, én teljesen elengedem magam és csak élvezem. Aztán hasra fordulok és úgy csikizi tovább az oldalamat, úgy valami miatt sokkal csikisebb vagyok.

Iszonyú jó az egész.

2019. jan. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mérsékelten közepesen gyakori.
2019. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!