Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha profi szinten tudok szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha profi szinten tudok szexelni a Fleshlightemmel, akkor hazudhatom nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok és már 3 éve döngetem a Fleshlightet.

Nővel sosem voltam azért is vettem, de mégis ahogy járkálok vannak nők/lányok akik azt hiszik kapcsolatban vagyok illetve nem vagyok szűz. Sőt eddig egysem akarta elhinni az vagyok.


Akkor, ha a Fleshlightet mester szakon tolom. Nem lenne gond egy nő sem?



2021. ápr. 13. 10:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:
Azért 1000 óra után a Counter Strike is jobban megy HA már PC. Na és attól lett volna régen egy barátnőm, akit meghúztam mondjuk heti 1x és az is 3 hónapon át. Tuti nem szexelt annyit mint én. Vagy az sem aki életében egyszer betette egy prostinak.
2021. ápr. 13. 11:43
 12/86 anonim ***** válasza:
92%

Igen, kb így értettem. Ahogy a repülésnél ott a kabinnyomást, stb..

A testi közelségben is ott van, hogy azt a nőt meg is kell majd érinteni valahogy. És nem azonnal elsülni, amikor a csaj a nadrágodba nyúl. :)

2021. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 A kérdező kommentje:

Azért, legelább játszottál már PC-n ha mindig ezt hozod fel? Nyomj le 1000 órát a Counter-ban és meglátod jobb leszel mint az elején mikor regisztrálsz.


Ugyanez érvényes Microsoft Flight Simulator 2-re is, ahol az elején a gombokat sem ismered ;)


Mit nem értesz azon rengeteget nyomtam a műpuncit???

2021. ápr. 13. 11:50
 14/86 A kérdező kommentje:
És hogy igazat adjak neked valamiben. Egy repülőgépet NE hasonlíts szexhez, mert töcskölni mindenki tud. Még a gettóban a lakosok is. Helikoptert és repülőgépet azért jóval nehezebb vezetni, mint betenni egy lyukba a dákót 🤔
2021. ápr. 13. 11:56
 15/86 anonim ***** válasza:
100%
Műpuncit nyomni nem szex,csak maszturbálás.A szexnél ott van egy teljes,élő test,tudni kell felizgatni,vannak erogén zónái,van g-pontja,amit tudni kell ingerelni.Nem reszelésből áll a szex.
2021. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
100%

Öööö....

Oké.

Azt hittem a véleményem érdekel.

Mit szeretnél hallani?

Jól van, Csődör, Isten vagy!

Programozod be a puncit, hogy mondjon neked néhány elismerő szót, akkor nem kéne a gyik népére hagyatkozni.

2021. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
100%

Akkor extraszűz vagy.

Nem feltétlenül attól veszted el a szüzességed hogy pinába dugod a farkad hanem a folyamat amíg addig eljutsz, tehát amíg meghódítod a lányt, aki kíván téged. Amíg ilyen nem történik addig bizony szűz maradsz.

2021. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
100%
De tudod mit,kedves Kérdező? Feküdj le egy nővel,majd meglátod,hogy jól megy-e.
2021. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek egy prostihoz már nem vagyok szűz??? Nem értem az elképzeléseiteket. Ott is semmit sem tanulsz.
2021. ápr. 13. 11:59
 20/86 anonim ***** válasza:
100%

“Azért 1000 óra után a Counter Strike is jobban megy.”

Aha, tehát a TEK-eseket, Navy Seals katonákat is a CS-n képezik.

Vicc vagy.

2021. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!