Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha profi szinten tudok szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha profi szinten tudok szexelni a Fleshlightemmel, akkor hazudhatom nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok és már 3 éve döngetem a Fleshlightet.

Nővel sosem voltam azért is vettem, de mégis ahogy járkálok vannak nők/lányok akik azt hiszik kapcsolatban vagyok illetve nem vagyok szűz. Sőt eddig egysem akarta elhinni az vagyok.


Akkor, ha a Fleshlightet mester szakon tolom. Nem lenne gond egy nő sem?



2021. ápr. 13. 10:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező ha közel 30 évesen csak odáig jutottál, hogy a kis pöczködet egy szilikon zseblámpába dugdosod és ennyi idősen nincs egy életképes párkapcsolatod, akkor nálad a dobozban valami nagyon súlyos gikszer lehet.
2022. jún. 10. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező gondolom te egy igénytelen, arrogáns, beképzelt, senki vagy, valamint az nem is baj, ha az olyanokhoz, mint te nem közelednek a csajok legalább a tefajtád nem tud elszaporodni.


Ugyanakkor ne hagyjon el a remény, mert a zsák mindig megtalálja a foltját, vagyis a hozzád hasonló szellemifogyatékosok is megtalálhatják életük szerelmét.

2022. jún. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
82%
úúú b+ azt a prva kérdező neked aztán penetráns egy fogalmazási stílusod van.
2022. jún. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
100%

Létezik nők között is olyan aki 25 évesen szűz. Ha egy ilyennel jönnél össze, akkor pl. miért kellene azt hazudnod, hogy már nem vagy szűz?

Egy kapcsolat nem a NŐ megdugásáról szól, hanem két ember baráti, szerelmi, testi együvétartozásáról. Talán olvasnod kellene valamit, az örömszerzésről, a nemi élet titkairól, emberi kapcsolatokról, nem egy műpuncihoz hasonlítgatni egy nőt/lányt. Attól hogy a lányok között is van sokféle, ők általában sokkal érzelmesebbek, mint az álló farok miatt szenvedő fiúk. Nem feltétlenül arra vágynak, hogy egy műpuncihuszár tolja őket órákig, anélkül, hogy elélvezne!

2022. jún. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
75%
Mi van pöcsarcú még mindig a "Fleshlighteddel" tolod? 🔦🍆💩
2022. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen erővel orbán is hazudhatná hogy becsületes ember! De mindenki látja hogy ki is ő!
2022. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!