Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha látjátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha látjátok, hogy fáj a párotoknak, abbahagyjátok?

Figyelt kérdés
Ha látjátok, hogy fáj a nőnek a szex, hogy reagáltok? Barátom miatt jutott a kérdés az eszembe. Kicsit vadabb volt és fájtak a “lökései”. Látta rajtam, vagy inkább hallotta, kérdezte abbahagyja-e, de mivel láttam mennyire élvezi, így azt mondtam ne. Később mondta, hogy őt ez felizgatta. Nem volt vészesen fájdalmas, de azért éreztem. Ti hogy reagáltatok volna?
2021. ápr. 13. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos gyakran okozok fájdalmat a páromnak (új még nekem a szex és nagyobb a méretem).

De ha látom rajta, hogy fáj neki, akkor igyekszem másképp csinálni.

A lényeg: ha neked nem volt ellenére a dolog, esetleg kipróbálhatjátok a bdsm-et is 🤷‍♂️

2021. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy hagyom, nehogy már miatta ne legyen jó nekem. Ha elkezdem addig dugom amíg el nem élvezek, leszarom ha fáj neki, annyit kibír.
2021. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem hagyom abba soha. Pedig volt hogy már véres volt a péniszem, akkor is csak annyira álltam le hogy ránéztem.
2021. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Én azt vettem észre, hogy ez felizgatja mégjobban a pasikat. Néha el is játszom, hogy fáj de ilyenkor mégjobban beindulnak.
2021. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%

Nagy fájdalmat nem akarok okozni, de szeretem feszegetni a határokat. Kis fájdalom belefér. Ha megszokja, legközelebb már erősebben lehet neki tolni.

Ha fáj, lassítunk, de nem állunk meg, ha csak mérsékelt a fájdalom.

2021. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pózt váltok, vagy a kezem odateszem hogy ne hatoljak olyan mélyre.
2021. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy szeretm ha fàj egy kicsit. Nagyon kicsi a határ fajdalom és élvezet között
2021. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a viharba ne hagynám abba? Szeretem a párom, örömet akarok neki okozni és nem fájdalmat, az a minimum hogy pózt váltok vagy nem lökök olyan mélyre.


Alapvetően nem is szokott olyan lenni amúgy, hogy fáj neki, de azt mondja hogy mehet tovább (a behatolást leszámítva, de ott meg eleve vigyázok).

2021. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Abba hagynám vagy pózt/technikát váltanék. Szeretek vadúlni, főleg akkor ha a partner is szereti. Fájdalmat viszont nem szeretnék neki. Sem kicsit, sem nagyot:)
2021. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, milyen emberek vannak itt. Én nőként csak olyanokkal voltam, akik azonnal megálltak, ha azt látták rajtam, hogy kicsit fáj vagy akár csak feszültnek tűnök. Ha valaki nem így tenne, azt tuti azonnal kidobnám az ágyból. Más az is, ha előre megbeszélt BDSM van (engem nem vonz, de elfogadom, hogy másokat igen), de hogy csak úgy random szex közben fájdalmat okozzon valakit és ne álljon meg... ez egyáltalán nem normális és nem okés.
2021. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!