Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ilyen a szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen a szexpartnerem, hogy nyal de nem várja meg még elélvezek hanem mindig abbahagyja kb. percekkel élvezés előtt? Én meg kielégítetlenül maradok.

Figyelt kérdés
2019. márc. 25. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Én imádok addig nyalni amíg a nő el nem élvez! Én nagyon beindulok tőle, és egy fergeteges szeretkezés lesz belőle.
2019. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem még nem akarja, hogy elélvezz. Aztán ha ő már kielégült, nyilván nem szeretne tovább nyalni. Élvezés után mennyi idővel tudsz újra felizgulni? Ha ez az idő túl hosszú, ő közben mit csináljon? :)
2019. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szolj neki cukorfalat hogy nyalj még kicst 😉
2019. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a feleségem csinálja mindig ezt, azaz azt, hogy...


Szopja, szopja, már kezd jó lenni, már csak 1 perc kellene ugyanabban a ritmusban, ÉS JÓÓÓÓÓÓ lenne, de csak lenne, mert akkor ritmust, vagy pózt vált, és annyi az egésznek...

Ezt megcsinálja 2-3 szor egymás után, aztán abbahagyja, én meg ott ÁLLOK, szó szerint, és a kielégülés meg az ablakban...


Van ilyen is...

2019. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ha nyalok akkor orgazmusig csinálom, ha elöbb abba hagyom akkor dugni fogunk
2019. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nyal egy darabig, aztán szexelünk,ő elélvez aztán ennyi volt.
2019. márc. 25. 20:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
És ebben neked mi a jó? Miért nem cseréled le egy olyan szexpartnerre, akinek Te is számítasz! Keress inkább egy Férfit! ;-)
2019. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Na összegezzük az információkat:

-Szexpartnered, tehát arra tartod elvileg, hogy úgy megdugjon, h a füled ketté álljon.

-Gyakorlatilag nyalakodik egy kicsit, mondjuk kötelességből, de te nem élvezel el ettől

-Utána eldurrantja a patront és készen is vagyunk.

-Te meg nézel ki a fejedből, hogy ezért kár volt lezuhanyozni.


Most komolyan, normális vagy? Nincs egy cseppnyi önbecsülésed? Maszturbació helyett tart téged.


Szerintem 1) azonnal hagyd ott 2) keress egy normális (nem szex) kapcsolatot, ahol érzelem is van és a társadat érdekli, hogy veled mi van.

2019. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem vágja hogy te még akarod tovább ezért addig nyal amíg kellően felizgul a punitól.

Ha te meg nyuszi vagy kommunikálni akkor ne csodálkozz ha kiszolgálja magát egyoldalúan.

Nem mindenki gondolatolvasó bármilyen fura ezt most neked megtudni.

2019. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

# 9


Bármilyen fura ezt most neked megtudni, ahhoz nem kell gondolatolvasónak lennie egy férfinak, hogy érzékelje, hogy el tudott-e juttatni egy nőt az orgazmusig, vagy nem.

2019. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!